Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ízgató az ha egy akciófi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ízgató az ha egy akciófilmben a csajok is lövöldöznek, burkolt sexualitás vagy az emancipációhoz van köze?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
engem nem izgat.
2008. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz izgatóbb egy csaj, ha lövöldözik.
2008. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan, egzotikus, az erős és tudatos nő képét sugallja, amiért sok férfi odavan. Ne feledd, hogy az egzotikumot nagyon szeretik a férfiak. Ugyanakkor az ilyen nők határozott képet közvetítenek és a pasik egy részének a nagy álma, hogy egy igazi amazon leteperje őket és azt tegyen velük amit csak akar. Persze ez vad szexuális fantáziák része.


A filmekben a nők az ilyen típust testesítik meg, ez a Lara Croft szerű valaki.


Nem mindenkinek jön be, különbözőek vagyunk, de sokan szeretik ezt a "fajtát".

2008. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
a pisztoly fallikus szimbólum, szóval ez is közrejátszhat abban, hogy egy nő kezében erotikusnak hat. De egyébként is sokak számára izgató a női dominancia..
2008. dec. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a kettő annyira elüt egymástól. Hiába vagyunk már a XXI. században, hiába van női egyenjogúság, a nőkre mégis mindenki másképp tekint, nem úgy, mint az erő szimbólumára. Én rengeteget járok airsoftozni, és ott nem újdonság, hogy a közvetlen közelemben rohangáljon egy csajszi egy AK47-essel, vagy bármi mással, így nekem már nem olyan letaglózó a filmekben ez a látvány. De meg kell hagyni, én is érzek valamiféle vonzerőt az ilyen csajok iránt! :P
2012. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!