Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha elutasítassz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha elutasítassz egy fiút és ő szomorú akkor neked nem rossz érzés?

Figyelt kérdés

Többször találkoztatok, majd egy jobb fiúért elutasítod, ő pedig szomorú lesz mert beleélte már magát.

Neked ilyenkor nem rossz?


2022. júl. 22. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben még nem voltam, de utasítottam már el férfi közeledését, aki azt hitte hogy, aztán mégse. Barátok voltunk, elvileg tudta, hogy nekem ez pont ennyi. Mindenesetre sajnáltam, de ennyi.
2022. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb pasiért nem utasítottam el senkit még, de pl ha van kapcsolatom, azért igen. Nem sajnálom. Az őszinteség híve vagyok.
2022. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted nem lenne rossz olyannal járni, akit nem kedvelek, vagy egyenesen taszít?

Nehogy már az ember köteles legyen a lábát széttenni, csak mert jaj, a másik szomorú lesz...

2022. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jobb, meg más se, csak tudtam, hogy nem illünk össze. Sajnáltam persze, sőt még magamat is, mert nagyon szeretetéhes voltam és szórakoztató társaság volt. De ettől nem változott a véleményem, hogy ez volt a jó döntés.
2022. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sajnáltam. Nem vagyok az anyja.
2022. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem vagyok lelkisegély szolgálat.
2022. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne valakinek emiatt rossz?

Nem egy taknyos 8 éves gyerekről beszélünk gondolom, hogy egy felnőtt (1) férfiről (2), nem?? Tehát feltételezem, hogy csak ki tud bírni egy elutasítást, ne vicceljünk már.. Nem az derült ki, hogy rákos az anyja, meg hasonlók.. Nem nagyon tudom sajnálni az ilyet, ne haragudj, nőj fel!

2022. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad a nőknek lehetőséget adni hogy elutasítsanak. Beszélgetni kell velük és akkor látod hogy kedvelnek vagy nem. Csak a lúzerek udvarolnak.
2022. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
De, az. :(
2022. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
De.
2022. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!