Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a ferfiaknal az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a ferfiaknal az, hogy tul konnyen megkaphato vagyok? Meg allitolag tul atlathato.

Figyelt kérdés

Azt hallottam vissza, hogy a sracok allitolag azt mondjak, h engem konnyu felszedni. Meg a baratnoim azt mondtak, hogy tul atlathato vagyok, azaz nem titokzatos..

De nem tudom hogy..hiszen, komoly baratom is eddig 2 volt, es hosszu kapcsolatom...s azok sem egybol szedtek fel, es nem jarok bulikra, ahol leallnek pasikkal.Sot, egyaltalan.Nemsokara 21 leszek.

Es a bartaim bar jol ismernek,de neha ok is meglepodnek, egyes viselkedesemtol, szoval sztem nem vagyok annyira atlathato.

Mit lehet tenni, h egy ferfi szemebe ne legyek konnyen kaphato? Bar szerintem nem vagyok az..


2008. dec. 21. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Azaz volt egy 3 es egy 5 eves kapcsolatom...
2008. dec. 21. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehetséges inkább, hogy valaki aki nem tudott megkapni elterjezstette hogy már megvoltál neki? Szemetek az emberek, van példa ilyesmire is.
2008. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Előttem szoló. Totál igazad lehet,mert sok olyan embert ismertem,akik mindik azt mondogatták,hogy ez a csaj is aza csaj is megvolt nekik,de aztán semmi igazság nem volt abban amit álítotottak. Csak a szájuk volt nagy és nem a farkuk.
2008. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy latjak rajtad, hogy nyitott vagy uj kapcsolatra. A fiuk azt szeretik, ha meg kell kuzdeni valakiert, ez altalaban akkor van, ha nem foglalkozol veluk, tarts fel a fejed, legy magazbiztos. ne hatodj meg, ha bokolnak, tedd magad lerehetetlenne,
2008. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

gondolkozz férfi aggyal és tedd az ellenkezőjét. :D

minden 3. pasit hajtsd el gondolkodás nélkül. :D

vagy próbáld sokáig megtartani az éppen aktuálisat. beszélgess vele, mire vágyik. :D


jah igen :D sokunkat le lehet láncolni a jó szexuális élettel :D

2008. dec. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Van, aki kifejezetten erre vágyik. Alkalmazkodnod kell a körülményekhez, de ne tegyél erőszakot a természeteden. Lesz párod, aki értékeli majd, hogy nem kell minden nap rejtvényt fejtenie.
2008. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:)
2008. dec. 21. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőid valamiért irigyek rád.Ezért csinálják ezt a kis önbizalomcsökkentő hadjáratot ellened.Velem is volt ilyen.Szerintem nincs gond veled, azok alapján amiket írtál, a barátnőidet kéne rendbe tenni.
2008. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!