Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segits rajtam! 1-hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segits rajtam! 1-hónapja sárgás zöld folyásom van, és nagyon viszket a nemi szervem, orvoshoz szégyelek vele menni, és segits, hogyan kezeljem ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez bizony orvos lesz, valamilyen fertözésed van, ez nem múlik el magától, csak orvos és ne félj töle... ne legyél már ennyire beszari csak egy orvos nem fog bántani, kellemetlen lesz, választhatsz, vagy viszketni fog életed végéig és folyásod is lesz, talán a késöbbiekben meddö is leszel vagy szépen elmész egy dokihoz ad rá gyógyszert vagy valami kúpot és 1 hét alatt semmi bajod nem lesz. Nekem az utóbbi szimpatikusabb lenne.
2010. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Basszus...vagy menjél el szépen orvoshoz, vagy tűrjed és ne rinyálj.

De inkább az orvost javaslom. Nem tudom egy hónap alatt miért nem jutott még el az agyadig az, hogy ezen csak ő tud segíteni. Tudod: azért tanult 11 évet, hogy az ilyen problémákat megoldja. Bármily meglepő, itt az oldalon nem sok embernek van nőgyógyászati szakvizsgája.

Arról nem is beszélve, hogy egy leírásból nem lehet kitalálni, hogy neked épen milyen baktériumod/gombád van.

Én a helyedben nem halogatnám tovább, mert az elhanyagolt fertőzések miatt meddőség is kialakulhat.

2010. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenképp menj el orvoshoz, ez nem normális.. (zöldes folyás??)

az orvos már ezer ilyen esetet, sőt még durvábbat is látott, ő az egyetlen, aki tud segíteni..

én is féltem először, sőt még most is mindig félek, de nem gáz, két perc az egész.. tényleg menj el mindenképp..

a doki nem fog lenézni.. megmondod, hogy uszodába voltál és azóta van ez.. ennyi..

18L

2010. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos tud csak segíteni és csak akkor, ha látja, hogy mi a baj!
2010. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!