Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parkapcsolati szempontbol ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolati szempontbol ez a viselkedes milyen szemelyisegzavar vagy tudattalan sema?N

Figyelt kérdés

A kapcsolat elejen is eszrevettem a ferfi paromon, hogy valami nagyon ellentmondasos sema mozgatja ot. Szoval erosen bizonygatta es akarta a szerelmet tolem amit meg is kapott, de amint megkapta a szerelmet tolem azonnal gorombava, tuskesse es elutasitova valt. Amikor olyan erosen megsertett, hogy megkerdojeleztem a kapcsolatunkat na akkor megint fordult es hajtott, szerelmesnek mutatta magat. Aztan amint megenyhult a szivem megint goromba lett. Ez ment kb ket evig. Majd mintha tudat alatt szandekosan tette volna amit tett, de olyat csinalt amivel a kapcsoltunk buzalma szamomra nullara ment, azota es a sok jatszma miatt is en szinte elhidegultem, mar nem tudok ugy igazan felhotlenul elmelyedni suerlmunkben.. es azota o szenved, mint a kutya es folyton mar kb fel eve elaraszt szerelmevel… kozben meg szemved, hogy en mar sose fogom ot ugy szeretni, mint anno..

Es ezert jutott eszembe, hogy hu o az elejetol ezt jarszotta velem es mar akkor felmerult bennem, hogy o azt akarja elerni, hogy en ne szeressem ot, mert csak akkor kepes viszontazeretni. Mintha kellene neki ez a viszonzatlan szerelem, gyotrodes.. nem tudom mi ennek a pontos neve ennek a lelkizavarnak, de szeretném kicsit jobban megerteni, mert ugy latom o egyaltalan nincs onmagaval tisztaban..


2022. aug. 21. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Két évig?!

Elsőre kirúgtam volna a fenébe. A szexen kívül nem kell neki belőled semmi.

Páros lábal rúgd ki.

2022. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
És neked milyen személyiségzavarod van, hogy még mindig az ő faszát szopkodod ezek után?
2022. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekelne egy pszichopatának a lelkivilága. Törődjön vele az anyja. Az én életemet, az idegeimet nem rongálná. Te meg már 2 éve kiteszed magad egy elmebeteg játszmáinak?! Tönkre fogsz menni, ha még a mai napon ki nem rúgod azonnal.
2022. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2, gyonyoruen stilosos ahogy kifejezed magad… Nekem? En jarok pszichologushoz ugyhogy rengeteget fejlődtem, en tisztaban vagyok vele engem milyen semak mozgatnak es miert nem leptem meg ki a kapcsolatbol.

3, szerinted pszichopata? Valoban rongalja az idegeimet neha, azt megfogadtam, ha meg egyszer valaha atelek egy panikrohamot mellette akkor kiteszem, mert meghalni nem szeretnek meg ilyen fiatalon. Viszont bennem van, hogy szeretnem tudni mi ez a tipusu lelkizavar amitol latom, hogy o maga is szenved.

2022. aug. 21. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Mintha félnél valamitől, a magánytól, az egyedülléttől....mert másképp már elküldted volna régen.
2022. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, de nekem sosem volt még párkapcsolatom, csak ez úgy jelenik meg nálam, hogy nem engedek senkit sem magamhoz közel. Ha valaki közeledne, akkor először kicsit engedek, majd nem foglalkozom vele.

Tudom, durva, valaki 1* azt mondta rá, hogy "lelki terrorista vagyok". Nálam ennek oka van...


Vannak ilyen emberek.Két dolgot tehetsz: biztosítod, hogy szereteed, nem lehet melletted vele baj, vagy elhagyod, mert ez idegőrlő tulajdonság.

2022. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
nem mindegy milyen defektje van? Menjen szakemberhez, engem meg hagyjon békén
2022. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan generálja a drámát, így érzi jól magát, neki ez egy igénye.
2022. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem mentség a toxikus, bántalmazó viselkedésre, hogy ő maga is szenved.

Ha jársz pszichológushoz, miért nem neki teszed fel ezt a kérdést ahelyett, hogy itt random ismeretlenek véleményét kéred?

2022. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nárcisztikus például, attól neked nem lesz jobb, hogy ezt tudod. Ugyanis ez csak rosszabbodni fog. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2022. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!