Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az eddigi legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi legrosszabb párkapcsolatod? Miért tartod annak?

Figyelt kérdés
Milyen volt a kezdetekben? Hogyan végződött?
2022. aug. 21. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tömören: éjjel-nappal hazudott (ami utólag derült ki), megcsalt és megvert


N

2022. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Ami elsore beugrik hirtelen:

Legrosszabbak amikor nincsenek

határok minden adott bármihez az életben, ketten az egész világ ellen is tudnánk menni, MINDENRE kéoesek bagyunk, szerelem is van, mindketten ambíciózusak vagyunk mindketten erősek, szépek, felfelé ívelők, meg stb, erre a masik beint egyet és kilép csak ugy, mert miért ne. Es SEMMI értelme nem volt az egésznek.


Ami gondolkodás után ugrik be:

Az inkább a legnagyobb csalódás amikor meg akartam halni szakítás után de véletlen pont azembejött egy masik srác útban a híd felé, és mindent(életkedv életszeretet remény az életben) visszaadott szinte 1 órán belul és azon kaptam magam hogy nevetek..

Egy olyan kapcsolatbol valo kilépésem bolt amit első bekezdésemben irtam az exem felült egy kamnak hogy csalnám es azonnal szó nélkul kivágott, es azt sem tudtam mi a baja.

2022. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
*szembejött
2022. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

2.vagyok

De a sokk amugy nem múlt el nyomtalanul. Fel kellett rendesen épulnöm mert a szervezetem is leblokkolt. Nem volt semmi abbol felállni.

2022. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Azota az exem átment ugyanazon amin en. Visszakapta egy lánytol. Es akkor eljott hozzam bocsanatot kérni hogy tudja már min mehettem keresztul

(2)

2022. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A legrosszabb kb 2 évig tartott. Egész jól megvoltunk mindaddig, amíg meg nem kértem a kezét. Ekkor árulta el, hogy valaki mást szeret.
2022. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez mekkora🤦🤣
2022. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első csajom csúszott-mászott rajtam, naponta teló, meg miegymás. Közben meg amikor rájött a gyakhatnék, fűvel-fával csalt. Volt, hogy lementünk kocsmázni, én beszüpörtyöltem, ő meg elment egy vadidegen csávóval "motorozni". Azóta tisztes családanya. Állítólag.
2022. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!