Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem szexelni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kedvem szexelni? Mit tudnék tenni hogy meghozzam a kedvemet?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, de akárhányszor szexelünk mindig csak azt várom hogy vége legyen. Mikor alkoholt fogyasztunk akkor érzek kedvet hozzá, de egyébként nem. Érdekes módon ahhoz gyakrabban van kedvem hogy magamnak csináljam.

Szerintetek mi lehet a hátterében? Hogy tudnék változtatni?



2022. aug. 31. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a pároddal vannak fenntartásaid,vagy valamiért nem vagy elégedett a szexxel. Vagy annyira nem látod a párodon h "huuuu, szét akarlak szedni". Érted,gondolom nincs meg ez a szenvedély.


Magadnak meg tudod mi a jó miat akarsz és ennyi :D

2022. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lány vagy a pasi?
2022. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy? Van orgazmusod szex közben? Ha nincs akkor a párod előtte/utána kielégít? Lehet ám hogy ezek hiánya miatt nem élvezed és ezért nincs kedved az egészhez.
2022. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
nem izgat fel. gondolom nem túl jó az ágyban. vagy nem vagytok kompatibilisek.
2022. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (28 l) volt nem olyan rég hasonló időszakom, egy viszonylag friss kapcsolatban. Azért volt furcsa, mert sosem voltam még ilyen szerelmes, sosem éreztem ennyire szeretve magam, és sosem volt még ilyen jó a szex. Gondolkodtam, mi lehet a baj, párom is utána olvasott. Én többféle (lelki) okra is gondoltam, ami állhat a dolog hátterében, ő pedig utána olvasva azt mondta, hogy vannak ilyen időszakok, hagyjuk a szexet, majd kívánom, ha kívánom. Ennek ellenére ritkás volt a szexuális életünk, amikor csináltuk, mindig jó volt (orgazmusom is volt mindig).

Aztán pukk, úgy kb 2-3 hónap után elmúlt a probléma, a libidóm az egekben, és fogalmam sincs mi történt... vitaminokat szedtem és én is utána olvastam a témának... nem tudom, mi segített. De teljesen megszűnt.

Összességében azt tudom tanácsolni, ha egyébként minden működik (akkor nyúl hozzád durván, ha azt szeretnéd, finoman, ha azt szeretnéd, annyira érezteti közben, hogy szeret, amennyire igényled, figyel rád, jó vele és a csúcsra is eljuttat), rendben van a kapcsolatotok (nincsenek gyakori viták, féltékenykedés, működik a komminikáció, szeretitek egymást és boldogok vagytok, kívánod a párod), akkor érdemes megvizsgálnod magad, milyen lelki okai lehetnek (nincs elég önbizalmad, ért már korábban szexuális trauma, belső gát, mondjuk neveltetés miatt), de érdemes nem erőltetned a dolgot. (Néha persze rávettem magam a szexre, hiszen nekem is jó volt, és szerettem volna neki is örömet okozni.) Mozogj többet, figyelj az étkezésre, beszélgess erről a pároddal, és remélhetőleg helyre áll. Legalábbis a példámból kiindulva.

2022. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 5-ös vagyok... az kimaradt, hogy nekem is volt olyan időszak, amikor úgy voltam vele, hogy legyen már vége... de aztán megtanultam elengedni magam. Irányítani olyan pózba, amibe ilyenkor is el tudtam lazulni. Amikor én csináltam, és láttam rajta, hogy neki milyen jó, milyeneket sóhajt, nyög, hogy néz rám... akkor nem tudtam azt kívánni, hogy legyen már vége, és egyre jobban belejöttem abba, hogyan kell élvezni a szexet. Utána már ment akkor is, ha ő irányított, át tudtam adni magam neki, és lentre koncentrálni, a kellemes érzésekre, nem engedtem, hogy az agyam elvigyen máshová. Ezt akarni kell, meg dolgozni rajta. (Nekem motiváció volt az, hogy nem szeretném ilyen gondolatokkal ""megbántani"", meg az, hogy láttam rajta, hogy nem élvezi igazán, ha én nem élvezem.)
2022. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Bár az én barátnőm is ilyen lenne, mint Te, kedves 6-os. :)
2022. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#2

Én vagyok a lány

2022. aug. 31. 21:01
 9/10 A kérdező kommentje:

#3

Nő vagyok, nincs orgazmusom szex közben, eddig nem nagyon törekedett rá hogy kielégítsen. Amióta csökkent a libidóm azóta próbálkozik, de valahogy ahhoz sincs kedvem

2022. aug. 31. 21:04
 10/10 A kérdező kommentje:

#5-6

Nagyon köszönöm a hasznos hozzászólásodat. Baromi jó párkapcsolatod lehet ha ezt így meg tudtátok oldani. Félek az én párom nem lenne abba partner hogy hanyagoljuk a szexet. Pedig úgy érzem nekem is erre volna szükségem. Az egészséges életmód jó ötlet nagyon. Ha visszagondolok akkoriba több önbizalmam volt és jobban kívántam a szexet.

Mentális oka biztos van, hisz bipoláris depresszióban szenvedek, illetve volt pár szexuális traumám is. Bár az előző kapcsolatomban ez nem volt akadály

2022. aug. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!