Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a teendő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő? Hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk életem legnagyobb szerelmével, akivel 2 évig voltam együtt. Az oka nem volt túl bonyolult, mindketten egyetemre akartunk menni, de mindkettőnknek más volt az elképzelése, más egyetem, ezért fájó szívvel, de el kellettt engednünk egymást. Mert tudtuk, hogy bár egy városban van a két egyetem, nagy lesz így is a távolság es lefoglalna minket a tanulás, mert komoly szakra iratkoztunk mindketten.

Azóta azt hittem, hogy már rég túl vagyok rajta, de a mai nap történtek rávilágítottak, hogy egyáltalán nem...

Van egy barátnőm, akit kis óvodás korom óta ismerek. Szinte már testvéri a kapcsolatunk. Egy egyetemre járunk, egyidősök vagyunk. Ő nem ismerte a barátomat, mert pont abban az időszakban volt külföldön, amíg mi jártunk.

Tudta, hogy együtt vagyok valakivel, csak nem vertem neki nagy dobra, szóval azt hitte, nem túl komoly. S természetesen a szakításról is értesült, de azt sem vettük nagy dolognak. Az ő életébe ritkán fordultak meg pasik, vagy csak nem említette, s mivel nem igazán beszélt erről a témáról, én sem firtattam neki különösebben.

Visszatérve a jelenre... ma bejelentette, hogy megismert egy fiút. Természetesen nagyon örültem a boldogságának es mindent tudni akartam a fiúról. Kár volt. Amint megmutatta az első közös képüket, nekem könny szökött a szemembe. Az én volt barátommal jött össze. Ügyesen álcáztam neki elkeseredésem, de magamat nem tudom átverni. Hogy miért történik ez? Ez a sors? Vagy ennek így kell lennie? Mindenesetre jól hátba lettem szúrva és tudom jól ők nem tehetnek róla, de el sem tudom képzelni, hogy ismerhették meg egymást, és miért? Ráébredtem, hogy én még mindig szeretem Őt. És így, méginkább nehéz lesz túllépnem rajta. Főleg, hogy a barátnőm nyilván szeretne majd "bemutatni" neki. Meg a barátnőm is... hogy tudjak így a szemébe nézni? Tudom, nem tehet róla, de egyszerűen rá sem birok nézni...

Mi tévő legyek? Tegyek úgy mintha teljesen normális lenne minden, de belül felmar az érzés, vagy feltehetőleg tegyek tönkre egy gyerekkori barátságot és egy újdonsült kapcsolatot?



2022. szept. 7. 13:01
1 2 3
 1/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Életem szerelme megnevezés, és egy városban tanultok tovább, de szakítotok.

Istenem :D Eddig olvastam ez a marhaságot...


Közöttünk a férjemmel 300+ km volt, és nem béndzsa büfészakokra jártunk, mégis megoldottuk mindent.

2022. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Öhm nem azt mondtátok, hogy nem lenne időtök kapcsolatra?

Akkor mit is hímr.banckodika volt palid más lánnyal? :D

2022. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2es félreérted. Nem kapcsolatra nem lenne időnk, hanem egymásra. Szaladgáljunk mindig egyik egyetemről a másikra, meg vakon bízzunk meg a másikban, miközben annyi helyes fiú/szép lány vesz körül minket? Vagyis most próbálok az ő fejevel is gondolkozni. Úgy beszéltük, hogy megtaláljuk a szerelmet ott ahova járunk.
2022. szept. 7. 13:21
 4/25 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem ez volt a kérdés.
2022. szept. 7. 13:21
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Már megint valamelyik incel lángész unatkozik nagyon...
2022. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Na és soha egy fotót sem küldtél a barátnődnek a pasidról korábban?
2022. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, hogy az új csajra mégis lesz ideje röpke 3 hónap múltán.

Én nem alakoskodnék. Közölném vele, hogy sok sikert a volt pasimhoz. Aztán azt kezd az infóval, amit akar.

2022. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Elég nehéz elképzelni, hogy az öribarid 2 év alatt egyetlen egy közös képet se látott rólatok, de még a palid nevét se tudta. Ühüm, életszerű.

Amellett a tény, hogy hamarabb szakítotok, minthogy valódi problémákat hozzon az újonnan kialakult helyzet az egyetem miatt, nagyfokú szellemi fogyatékosságra vall. Már ha igaz. Én nem szoktam kamut kiáltani, de ez nyilvánvalóan az.

Semmi értelme nincs (szakítotok, a különböző egyetem miatt, de összejön a csávód egy szaktársaddal???), és ezer sebből vérzik.

2022. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Életed szerelmével egy városban tanultok tovább, de szakítotok. Nonszensz az egész. Barátnőd oda jár, ahova te, mégis összejöttek. Hmm. Tehát a srácnak nem lett volna gond így se a kapcsolat, csak neked?
2022. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem lenne értelme kiírjak egy kérdést ha nem igaz, de hát az is nagyon unatkozhat, aki veszi a fáradtságot és válaszol egy "értelmetlen" kérdésre. Azoknak akik valamennyire normálisan válaszoltak, értékelem a válaszotokat és köszönöm. Akik pedig megint kötekedni járnak ide, azoknak értelmetlen ah ittléte és keresgeljenek a humor kategóriában.
2022. szept. 7. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!