Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 185 cm vagyok, és lány. Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

185 cm vagyok, és lány. Sok pasi imádja, hogy ilyen magas vagyok, de nagyon sok azt mondja. Jézusom mekkora vagy! Csak azért nem szeretik, hogy ekkora vagyko, mert magasabb vagyok náluk, vagy egyszerűen. Zavarja őket a magasságom? 17/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azt nem zavarja a magasságod, aki nálad magasabb. Amúgy nekem 2 barátom is alacsonyabb volt nálam, szóval nem tudom, igazából embere/fiúja válogatja, hogy mennyire foglalkozik a magasság kérdéssel...

21/L (177cm)

2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ahány ember annyi ízlés!Nekem pl nem tetszik ha egy csaj velem egy magasságú vagy nagyobb nálam.én olyan 165-175 cm közötti csajokat szeretem.én egyébként 186 cm vagyok.

szóval nekem nem lennél az esetem:)

de ismerek olyat aki kifejezetten a magas csajokat szereti:)

18F

2010. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Csak a szokásos evolúciós felsőbbrendűségi érzet, meg ilyenek, és hát úgy nehéz felsőbbrendűnek érezni magunkat, ha alul vagyunk...

Na nem én :D 11 centit verek rád, és nem félreérteni :DD

2010. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 178 cm vagyok és eddig csak bókokat kaptam...jártam régebben egy 4 cm-vel alacsonyabb pasival és neki pl nem jelentett gondot...sőt tetszett neki h hosszú lábaim vannak :)


21/L

2010. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Barátom imádja az ilyen magas nőket,azt mondja eszméletlen szexik, jöhetsz hozzánk hármasba:D
2010. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vannak olyan pasik is, akik így gondolkoznak, viszont nekem például tényleg őszintén tetszik, ha egy lány magas. Pedig csak 179 centi vagyok. De nem zavarna mé az sem, ha egyszer nálam magasabb lánnyal kellene járnom. :)
2010. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nagyon csinos lehetsz. :) Én nagyon szeretem a magas lányokat.
2010. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is 183-184, csak ő még 16 sincs... :) őt nagyon zavarja valamiért...már sírt is, hogy csak 5 centivel lenne legalább alacsonyabb... :) de sokan magasabbak nála, sok mindenkinek tetszik...nagyon szép is, csinos is, és hosszú lábai vannak :D
2010. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz szerintem: akit zavar, annál tipikus férfihiúság esete forog fenn.
2010. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak azt zavarja aki annyira nem magabiztos hogy ettől kissebbségi komplexusa lenne. Olyanra pedig nem is érdemes időt pazarolnod, mert másban is problémáitok lennének úgyis :)

Amúgy én 184 vagyok 16/L

2011. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!