Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testesebb férfiakat kedvelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testesebb férfiakat kedvelő nők: zavar, ha a kapcsolatban egy kissé pocakos férfi nem akar fogyni, sőt még kicsit hízna is?

Figyelt kérdés

Olyan nők véleménye érdekelne, akiknek bejön, ha van plusz súly a párjukon.


Ha egy férfi kb. 178 cm 82 kilóval (kisebb pocak) nem szeretne fogyni, az baj? Sőt, ha szívesen hízna még valamennyit, ha ez nem zavarja a nőt, az zavaró?



2022. okt. 4. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem ennyi nem zavar. A durva túlsúly igen. De amég egészséges, és nem az van, hogy csak zabál és döglik otthon, hanem amúgy aktív életet él, szerintem nincs vele gond.
2022. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez ideális súly, nincs elhízva, max van rajta felesleg.

De feljebb már ne menjen. Én is figyelek magamra, futok, súlyzózok, hogy tetsszem magamnak és a páromnak is. Ha hízni akar és ennyire nem érdekli az egészsége/hogy nekem tetsszen, akkor nem egymást keressük az illetővel.

2022. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"ha ez nem zavarja a nőt, az zavaró?" Mi?
2022. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek tőled tíz kilóval nehezebbet is, és semmi ellenvetésem az alkatával. Pedig a ducik, dagik, kövérek, tokások engem is taszítanak. De az még nem te vagy. Tehát most jó vagy, ha kicsit felszedsz is jó vagy, de azért ne tovább! Sokan nem tudják, hol kéne megállni, azt híznak el a végtelenségig. Ha tartod a súlyod, akkor nem baj, ha az ideálison felül van egy kis plusz. 5-10 kg és nem 30-40.
2022. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!