Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem senkinek sem kellek! Mit tudnék tenni h ne érrezzek így hogy tudnék rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Néha olyan roszul érzem magam 15 vagyok és még nem volt pasim! Néha úgy érzem h én senkinek sem tetszem néha hogy igen! A velem egyidős fúk még olyan egyerekesen viselkednek az idősebbek meg szerintem nem is érdeklem pedig ők lennének a normálisak! Mit tudnék tenni?
2008. dec. 23. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
szerintem mutass pár képet magadról és megmondjuk h mennyire vagy szép vagy csúnya... ls h benned van-e külsőre a hiba
2008. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XDháát assze ezt inkább kihagynám!!:P
2008. dec. 23. 16:20
 3/5 anonim válasza:
75%

Szija


Ne aggodj :D amikor én voltam annyi idős mint te ésn is ezen a témán akadtam fent :) Nem kell emiat aggodnod :) mindenki megtalálja a párját :D És helyt addok abban, h a mostani korodbeli fiúk tényleg gyerekesek, de ne törödj velők te értelmesebb vagy náluk :D Az idősebbekel meg megkell találni az öszhangot ;) lehet, h van köztük olyan is aki pont azt szereti amit te :D

2008. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!!:D:Dháát nemtudom de én már úgy szeretnék egy pasit mogyuk azért nem jönnék össze egy pasival h legyen csak jó lenne már!!
2008. dec. 23. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyat ne is mondjál,h senkinek sem kellesz,me minden ember megtalálja a párját! Csak nem kell akarni görcsösen!:S:D

Az igaz, h a mostani 15-16 éves fiúk elég gyerekesek!:S Ezért is van 19 éves barátom:D bár néha ő is tud elég gyerekes lenni,bár sztem az nem baj ha néha az!:)

Szerintem regizzé fel ien társkereső oldalakra, mint barát vagy kapcsolat céljából:) és beszélgess ott olyan pasikal aikel te szeretnél meg aki szimpi neked és korban is oké:)meg ott a myvip,iwiw,myvclub meg sok más ien oldal is!:)

Azt te honnan tudod h nem érdekelnéd őket???:S:D Előbb beszélgess velük,rakj fel magadról képeket meg stb. és akko utána kérdezd meg a véleményét rólad!:)

Remélem sikerrel jársz!:)

2008. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!