Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kétszer válik, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kétszer válik, az lehet, hogy mindössze kétszer szerencsétlenül házasodott? Vagy ott már szinte biztos, hogy az illető a problémás inkább?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Általában az ilyen többször házasodok mert keresem a herceget fehér lovon típusú nők maradnak egyedül a kis garzonukban, kutyával vagy macskával és szottyadt testükre néha lenéznek és síratják az elmulasztott alkalmakat.
2022. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Az illető a problémás. Minimum az a probléma, hogy rendszerint rosszul választ.

Vagy lehet, hogy tényleg ő a hibás, és elviselhetetlen, vagy csapodár.

2022. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt ennyiből nem lehet eldönteni. Általában kettőn áll a vásár. Lehet, csak nem ismeri saját magát. Tipikus, aki mondjuk akar valamit, de az ellenkezőjét is, aztán mindig elégedetlen így persze. Miközben beleveti magát túlzott optimizmussal az első kocsilegény/-leány karjaiba, mert szeretetéhes vagy attól valami célját elérni reméli. De aki nem ismeri magát, honnan is tudná, ki illik hozzá.
2022. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Egy hibát egyszer el lehet követni. De aki másodszor is elköveti ugyanazt a hibát, az hülye.
2022. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Miért, és aki mondjuk 10 év alatt csinál öt 2 éves kapcsolatot, mivel rosszabb?

Aki lefekszik 30 pasival, vagy fordítva, amelyik pasi meghág 40 nőt, arra nem mondjuk, hogy problémás?


Tény, hogy nem jó válni, és biztosan lehet kétszer rosszul, de a mai világban ha nem fontos a házasság, hiszen ha az lenne, nem válnának el az emberek, akkor vegyék észre, hogy a kapcsolatok vége se jó dolog, de azzal nem törődik senki, mert nincs nyoma.

2022. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

3 nőt is ismerek, akinek már előzőleg 2 férje volt és egy 3. kapcsolatban, házasságban él. Persze nem 30 évesen. Egyikükkel sincs semmi baj. Mindhárman korán mentek férjhez, majd jött a gyerek, és nem is volt igazán idejük kiélvezni együtt a fiatalságot, kapcsolatot. A második házasság hozott gyerekkel, ex-el nem mindig könnyű. Mindhárman 45-50 körül találták meg a tényleg normális társukat, mikor a gyerekek felnőttek, kirepültek. Egyiküknek egyébként meghalt a volt férje, másikuknak pedig lelépett egy másik nővel.


4-es, szerintem meg az a hülye, aki bennmarad egy rossz házasságban és leéli az életét boldogtalanul. Igaz, én csak egyszer váltam, és boldog vagyok a második férjemmel, de ha később ez máshogy alakulna, akkor sem érezném magam hülyének vagy defektesnek. Exférjemmel 7 évig boldog voltam, a mostanival 12 éve. Ez már így is több, mint ami sok embernek jut.

2022. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5-nél a pont!👍👍👍
2022. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféle ítékezéstől tartózkodni kell pusztán abból kiindulva, hogy valaki hányszor vált el. Mivel mindig kettőn áll a vásár, simán elképzelhető, hogy valaki teljesen önhibáján kívül fut bele két válásba. Beléphetett mondjuk a képbe mindkét esetben egy csábító harmadik, aki szétrobbantotta a házasságot. Vannak helyzetek, amelyeket nemigen lehet válás nélkül megoldani.
2022. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul. De az igaz hogy aki egyszer elvalik, az konnyebben valik minden utana jovoben es tenyleg csak addig marad egy kapcsolatban meg ameddig jo neki.
2022. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rossz az emberismerete. Szerintem emiatt más, mint aki simán csak sok kapcsolatban volt. Mert egy kapcsolat az nem elköteleződés, lehet nem is akart komolyat, vagy ha akart is, idejében rádöbbent, hogy nem fognak egymás mellett leélni egy életet. Tök mindegy, egy kapcsolat nem elköteleződés.

Ellenben aki házasodott, az tudatosan úgy döntött, hogy egy életre megtalálta a párját. Tehát a szándék megvolt, az ígéret megvolt, mégsem jött össze. Nem ítélem el, mert nem az én dolgom, de nem is lennék ilyen emberrel, mert nagyon úgy néz ki, hogy nem tudja reálisan felmérni magát vagy másokat.

2022. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!