Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy milf csapdájába kerültem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy milf csapdájába kerültem? Nem vagyok szerelmes belé, mégsem tudok túljutni rajta. Ötlet?

Figyelt kérdés

Pár éve összesodródtam egy idősebb nővel (+10 év a javára), akivel eleinte csak beszélgettünk, aztán barátság extrákkal kapcsolatunk lett. Hálás vagyok neki, mert rengeteget tanultam tőle a szexről, és főleg arról, hogyan kell örömöt szerezni a nőknek. Hiába volt őutána már több baránőm és egy hosszabb kapcsolatom is, egyszerűen nem megy ki a fejemből, újra arra vágyom, hogy vele legyek. Nem vagyok szerelmes belé, ez inkább csak ragaszkodás és testi vágy, emellett persze fejben is megfogott. Mit tudok tenni, ha ilyen magasra tette a mércét, hogy azóta alig érdekel bárki? A megjelenése majdhogynem átlagos, sosem vettem volna észre az utcán, inkább a szebb, csinosabb és fiatalabb lányokat szoktam megnézni, mégis úgy érzem, hozzá vonzódom igazán. Ő sosem keres, mindig én hívom vagy írok neki. Kedves, de határozott: mindig azt kéri lépjek tovább, és legutóbb azt is mondta, hogy nem szívesen, de le fog tiltani ha nem vagyok hajlandó mással foglalkozni. Nagyon megkedvelt, de ez minden, és néha már sajnálja ezt az egészet miattam.

Szerintetek hogyan tovább, mitől fog ez elmúlni nálam? Jó lenne már újra szerelmesnek lenni és úgy vágyni valakire, de egyelőre nem megy. (28F)



2022. okt. 25. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
10 évvel idősebb? Akkor hogy lehetne az anyád?
2022. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

#1


Bizonyos népcsoportoknál ez nem akadály.

2022. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Látom, megragadtátok a lényeget. Csak 13-mal több. Egyikünk sem a bizonyos népcsoport tagja. Akkor tekintsünk el a milf címkétől. Köszi ha valakinek értelmes gondolata is volna.
2022. okt. 25. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez szerelem.
2022. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik


Ne keresd, egyértelműen elmondta h nem lesz semmi. Ugyan úgy ki kell szeretnéd belőle mintha a szomszéd 26 éves kiscsaj dobott volna.

2022. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg hagyd, én a másik oldalról vagyok viszonylag hasonló élménnyel. Érettebb gondolkodású lányok között keresgélj, úgy menni fog, ebből pedig szép emlék lesz, és még a barátság is megmaradhat, ha már nem "úgy" nézel rá. Nálunk így volt, most végre nagyon boldog a srác egy orvostanhallgató lánnyal, és ez így van jól.
2022. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondanám, hoogy harcolj érte, bizonyisd be neki, hogy rendes kapcsolatotok is lehet, és legyél vele boldog, mert ha pár év után még mindig nem tudod elfelejteni, akkor ő nemcsak egy szimpla szexpartner volt neked. És működne is közetetk, ahogy működik is "nem hivatalosan" pár éve. Viszont a leírásod alapján te nem érdemled meg ezt a nőt.
2022. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd inkább. Megkért, hogy ne keresd, ezt inkább tartsd tiszteletben. A nők, és a férfiak túlnyomó többségének az életében volt vagy van olyan személy, akiért megőrülnek, mégsem lesz kapcsolat a dologból. Szóval ne keresd, jobb lesz így.
2022. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kösz a választ mindenkinek.

Azt erősnek érzem, hogy "nem érdemled meg azt a nőt", hiszen ha jól értettem abból, amit erről mondott néhányszor, neki annyi "baja" velem, hogy nem szeretne többet szülni, én viszont mindenképpen szeretnék később gyerekeket, és így nem látja értelmét annak, hogy egymás idejét raboljuk. Más életszakaszban vagyunk, ebben igaza van. Én csak 5-8 év múlva szeretnék saját gyerekeket, ő viszont épp azon gondolkodik, hogy művi meddővé tételt kér, annyira biztos benne, hogy nem akar többet szülni.

Elengedem, volt is már olyan, hogy közel fél évig nem kerestem, de iszonyú nehéz olyan partnert találni, aki emberileg, szellemileg és szexuális téren is labdába rúg mellette. Ráadásul ő is hasonló helyzetben van: nem igazán van körülötte olyan, aki érdekelné,de ez most nem számít.

2022. okt. 25. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekszel. Aztán ki tudja, hogy hozza az élet, és még össze futtok, de most mindenképp hagyd a dolgot. Amúgy én is pár napja futottam össze nem is tudom, hány év után egy régi lánnyal teljesen véletlenül. Szóval semmi nincs kizárva.
2022. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!