Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanád, ha a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanád, ha a pasid más lány insta selfie-jére reagálna, majd utána mizu hogy vagy, stb beszélgetésbe torkollana a dolog? Vagy rögtön szakítanál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem kezdek olyan pasikkal akiknek az insta az élete meg ilyenek.
2022. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha reagál az nem zavar. Nyilván én is mindenféle szirszart összelájkolok.

Az, hogy beszélget és ilyen semmirekellő csit-csetelésbe kezd már jobban aggasztana. Nem hiszem, hogy bármi más is történne köztük, mert egy lányt se vesz le a lábáról a "sziamizu" szöveg. De érdekelne, hogy miért random lányok bájcsevelyére és figyelmére pályázik.

2022. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A reagálás nem érdekel, én is lájkolom zenészek, színészek posztjait. A beszélgetés már zavarna, de szerencsére soha nem kezdtem olyan pasival aki insta lányokra csorgatja a nyálát. Van még élet az instán kívül is.
2022. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az insta az élete. Még képe sincs instán. És kb 40 embert követ. Úgyhogy az túlzás. De ennek a csajnak azért bereagált és megkérdezte hogy van :'). Mielőtt összejöttünk, úgy tudom randiztak, de nem kell a pasimnak végül a csaj. De most ráírt. Nagyon csalódtam,nagyon fáj. Ezért érdekel, más nő mit reagálna.
2022. okt. 31. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

Miért nem tőle kérded meg, hogy ezzel mit akart elérni?

Nekem ez úgy jönne át, hogy nem tetszik a kapcsolat és visszakuncsorogna előző randipartnerhez.

2022. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon régóta ismerik egymást, a pasim osztálytársának volt a barátnője ez a csaj, még anno a gimiben, azóta állítólag párszor már az életben írtak arról, hogy ki hogy van. Állítólag ez a mostani is egy ilyen volt. Pasim állítása szerint: meglátta és eszébe jutott hogy megkérdezze, hogy van 🥴. Szeretném ezt elhinni. A lány amúgy egy selfiet rakott ki. Cici meg minden nélkül. Dehát úgy látszik ígyis megtetszett a pasimnak 🤞. Vagy én nem tudom. Azt mondja korábban sem volt köztük semmi. Most lejött a szociális felületekről. Nem én kértem rá, magától tette, mert hogy ez mind annak a műve és ez rontja meg a mai világot és hogy amúgy sincs erre szüksége. Mi a véleményetek?
2022. nov. 3. 09:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ne szakíts szerintem.

Megmutattad a határaidat ő alkalmazkodott, le is törölte magát.

2022. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szakitanek én se, mert ja bizonyított.

Viszont ez eléggé buta duma volt tőle szerintem, hogy amúgy is tönkre vágja a mai világot és hogy nincs rá szüksége, mert eddig hogy-hogy nem úgy gondolta?

Remeld, hogy belé bújt a kisangyal, vagy eureka történt rajott hogy te vagy a mindene! :)

2022. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem érzi férfinak magát, picit elhanyagoltad.
2022. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Meg.


Nem vagyok 13 eves..

2022. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!