Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl rendes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl rendes vagyok a csajokkal és e miatt lekoptatnak mindig. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Pedig helyes fiú vagyok elvileg. Azt mondták mások hogy kezeljem kicsit le őket és akkor jobban fognak vonzódni de egyszerűen nem tudok velük "nem rendes" lenni. Mit tegyek??
2008. dec. 24. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én imádom az ilyen srácokat:D szerintem ne tégy ellene semmit

nem hiszem h egyedül vagyok ezzel, h ez tetszik, szóval a megfelelő lányra kell várni, aki majd bolondul a kedvességedért :) ne változz meg csak azért, h más miatt szeressenek...csak vigyázz ha már meglesz, azért fogd vissza magad kicsit a többi lánnyal:D nehogy rosszul essen neki ^^

Boldog karácsonyt:)

2008. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A parom is ilyen, ezen ne valtoztass, mert akkor csak megjatszod magad es nem fogsz tudni egy olyan kapcsolatot letesiteni, ami boldogga tesz. Rengeteg lany van, akik ilyen fiukat keresnek, csak vard meg, mig talalkozol egyikojukkel, nincs annal jobb, amikor valaki ertekeli benned ezeket a dolgokat.
2008. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem se változtass ezen, ha ilyen vagy.

van egy olyan mondás h: "Inkább utáljanak azért aki vagyok, mint szeressenek azért aki nem."


(: Üdv. és Boldog Karit:D

2008. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem rossz lányokkal vagy körülvéve.Én is azt mondom,hogy ne változz meg emiatt.Akinek igazán kellesz az úgyis megtalál.
2008. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!