Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők egyetemen gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők egyetemen gyakori hogy idősebb pasikkal összejönnek?

Figyelt kérdés

Levelezőn munka mellett kezdtem most egyetemen. Én 41 vagyok. A csoportban életkorban 19-55 ig vagyunk, legtöbben olyan 30-35 évesek, és van 3-4 fő akik klasszikus egyetemista korúak 19-22 évesig.


Engem kicsit lesokkolt amikor láttam hogy az egyik fiatal kiscsaj 22 éves összejött egy tőlem is idősebb csoporttársammal aki most lett 43 éves.


Basszus, nekem családom van, gyerekeim, a legnagyobb lányom 17 éves, szóval hát ez így annyira groteszk!!!


De ők ketten nem zavartatják magukat. Nem is értem az ilyen pasiknak mi a franc romlott el az életükben?


Miért nincs felesége, gyerekei? Miért van ennyi évesen ezen a szinten, hogy kiscsajokkal kavar???


Ez ritka jelenség vagy gyakori?



#egyetem #párkapcsolat #beteges pasi #40-es perverz #nők és szerelem
2022. nov. 14. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista no vagyok, olyan egyetemen, ahova többségében nők jarnak, egy ilyen esetet sem ismerek.
2022. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha ők boldogok egymással, akkor nem mindegy?
2022. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


ezek szerint akkor ez ilyen beteges kivétel

2022. nov. 14. 11:04
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

ismertem néhányat, de túlnyomó többségében nem ez a jellemző.

#1 azért nem kéne egyből betegesnek címkézni, akinek mások az elvárásai egy kapcsolatban, mint neked. egyik egyetemista csajhaverom éveken át próbálkozott a vele egyidős srácokkal, de egyszerűen nem voltak egy hullámhosszon, másképp gondolkozott mint a fiatal átlag, illetve meglehetősen sikeres volt a pályafutásában, ami már alapból elég sok srác egóját sértette. végül egy 15 évvel idősebb faszival jött össze, és azt mondom, tökre passzolnak egymáshoz.

2022. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

bocsi, nem #1-nek akartam írni, hanem #3-nak.

szóval értem, hogy félted a lányod, de rövidesen felnőtt nő lesz. azzal pedig, hogy két felnőtt kapcsolatban van-e vagy sem, az elfogadáson kívül mást nem tudsz tenni.

2022. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 4


hallottam már ezt a "nem egy hullámhosszon" levést, de egy 20 évvel idősebbel nem pont ugyanez történik?

2022. nov. 14. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj, én huszonéves vagyok és 12 évvel idősebb a párom, soha nem volt jobb kapcsolatom. Mindig mondják, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál, nekem huszonévesekkel egyszerűen nem működött. Ha nekik így jó, mi közöd van hozzá..?
2022. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
#6 nem. vannak emberek, akik gondolkodást, célokat, értékeket tekintve eléggé máshol vannak, mint a korosztályuk átlaga.
2022. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 6


# 8


hát nekem ez új amit mondtok és amúgy meglep.


Szóval akkor ha ilyen fiatal nők ennyivel idősebb férfival összejönnek akkor ez a dolog van hogy ők annyira "egy hullámhosszon" vannak érzelmileg?


De a külsővel mi a helyzet?


Oké mondjuk pont ez a 43 éves pasi a csoporttársam, elismerem férfi szemmel is tényleg nem átlag 40-es pasi külsejét tekintve, nem ráncos, nem elhízott, nem pocakos, tényleg sportos, intelligens.

2022. nov. 14. 11:38
 10/13 A kérdező kommentje:

# 7


# 8


hát nekem ez új amit mondtok és amúgy meglep.



Szóval akkor ha ilyen fiatal nők ennyivel idősebb férfival összejönnek akkor ez a dolog van hogy ők annyira "egy hullámhosszon" vannak érzelmileg?



De a külsővel mi a helyzet?



Oké mondjuk pont ez a 43 éves pasi a csoporttársam, elismerem férfi szemmel is tényleg nem átlag 40-es pasi külsejét tekintve, nem ráncos, nem elhízott, nem pocakos, tényleg sportos, intelligens.

2022. nov. 14. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!