Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők általában csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában csak arra mennek hogy legyen egy balek aki biztosítja a feltételeket a jómódhoz, a lakhatáshoz, a gyereknemzéshez és a neveléshez?

Figyelt kérdés
A felsoroltakat kötelessége biztosítani, a többi dolog amit szerencsétlen esetleg még szeretne, lényegtelen.
2022. nov. 19. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem érted? "Terrorizálni" csak azt az embert lehet aki hagyja magát!

Miért hagyja magát? Segíts magadon, Isten is megsegít. Vagy mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Nem ismered ezeket a mondásokat?

Ha valaki hagyja hogy terrorizálják, azt csak saját magának köszönheti.

Egy férfi legyen férfi. Álljon a sarkára!

2022. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

9

Hol van ez? Most akkor mondjam azt, hogy miért van az, hogy a férjek baromságokkal bombázzák egésznap a nejüket? Kb ennyire értelmes a kérdésed. Mondjuk értelmifogyatékostól nem lehet mást várni, mint valami légből kapott, haveri körben használt fszságokkal jöjjön elő.

2022. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem a fidesz családbarát politikája és a “nőknek a konyhában a helye”, 12 éve óta sokkal több az olyan kapcsolat, ahol a nő inkább a gyerekekre koncentrál, míg a férfi dolgozik.


Mivel ez egyre elterjedtebb, így egyre kevésbé fontos a nőknek, hogy jól keressenek vagy karriert tudjanak építeni, sokkal fontosabb, hogy a gyerekeket lehessen nevelni munka mellett és a nő munkája ne legyen stresszes, boldogan várja a férjét. Mivel lassan felnő egy generáció, akik a pályaválasztásukkor ezt már tudták, így egyre gyakoribb lesz.


Szerintem első lépésként meg kéne szüntetni azt a baromságot, hogy számít, hogy szüléskor van-e munkahelyed. Mert én pl. most azért ragadtam egy rossz pozícióban egy bő éve, mert babát tervezünk és hiába dolgozom 6-8 éve és fizetek iszonyú tb-ket, ha új munkahelyen próbaidőre kerülök és kirúgnak terhesen, akkor 6 milliót bukok a csed-en, majd 3,5 milliót a gyed-en.

2022. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell biztosítani, sikerül magamnak is.. Köszi. Soha nem függenék senkitől!

De ne is tartson vissza avval, h ő csak 250et keres pl.

Sztm az meg egyértelmű, h ha gyereket vál valaki (nem kötelező!) akkor együtt nevelik és tartják el. Akár milyen hihetetlen sok pasi magától akár gyereket, nem a nő kedve miatt!

A gyerekhez meg pénz kell!


5 erre lehet én is írnék, mer érdekel h egy ilyen fellengzős pasi milyen lehet agyilag, milyen más értékei vannak vagy csak kamuzik e. 😄 Volt már ilyen, aztán még jogsija se volt..


Te jó hülye nőket fogtál ki, de ettől még az állítás nem igaz..csak néhány nőre!

2022. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A nő, akit az ilyenek akarnak:


Ne kelljen egy forintot se rákölteni, de ne legyen karrierista sem. Többet se keressen. Annyit keressen, hogy azért tőled függjön anyagilag, de azért el is tartsas magát, és persze szolgáljon ki, ha már kevesebbet keres.

Bekaphatjátok :D

2022. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát elég sok ilyen nő van, lásd a 20-30 éves korkülönbségeket pl. Elég undorító.
2022. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
+ nyomorék az a férfi is, aki belemegy egy ilyen játékba, kívülről ez annyira egyértelmű, nem is értem hogy nem ég le a bőr a pofájukról, a nőnek azért mert aljas, a férfinak azért mert látványosan ki van használva.
2022. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#9

És mivel terrorizál? Hogy takarits össze magad után? Hogy VEDD KI A RÉSZEDET a házimunkából? Hogy rakd bele a szennyestartóba azt a k*rva szennyest?

2022. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!