Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel lefeküdtünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel lefeküdtünk az első talin, de egy rendes nő, akárkinek nem adná magát. Ez miatt elítélendő, ilyen miatt nem mutatnátok be a szúlőknek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy rendes pasi sem dug meg egy random ismeretlen lányt, szóval kvittek vagtok, bemutathatod nyugodtan.
2022. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
🤦‍♂️ Most komolyan ez miatt nem mutatod be?
2022. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem mutasd be,szakíts vele rögtön.

Ilyenkor sosem tudom eldönteni,hogy troll vagy igazi kérdés,mert annyi hülye szaladgál köztünk. Amúgy kérdező neked se kell megállni mindenkinek.Nem kötelező belógatni.

2022. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Én már 40 múltam, de én sosem úgy vittem haza nőt, hogy: "Anya-apa, ő XY, a barátnőm, és az első randin leszopott."
2022. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanannyit érsz, mint az, aki első randin hagyta magát. Ha emiatt lenezed, akkor nyugodtan magadat is nézd le.
2022. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Felnőtt emberként el kellene már engedi a szexszel kapcsolatos előítéleteket.


Egy közös élményszerzés, mindenkinek szíve joga eldönteni, mikor és kivel csinálja. Ettől nem lesz senki több vagy kevesebb.

2022. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Kinek kellene elítélnie és miért ? Ez a baj ezzel a mai világgal. Mindenki azzal foglalkozik, hogy amit csinál ahhoz mit szólnak mások.

Ha jól érezted magad vele akkor minden rendben ha meg nem akkor azzal sincs gond. Az meg, hogy hanyadik randin feküdt le veled a kutyát nem érdekli.

2022. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

2022-t írunk

Simán le lehet feküdni az első randin, ettől még lehet rendes nő, vagy férfi.

2022. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem mutatnám be. Neked is neki is jó volt, ennyi. De hogy kapcsolatra nem kéne ilyen "nő", az biztos.
2022. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi a második randin feküdtünk le egymással. Több mint 15 éve együtt vagyunk és nagyon úgy fest, hogy ez már így is marad.
2022. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!