Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember (akár ex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember (akár ex, akár plátói) az életedben, akit a mai napig szeretsz és nem felejtetted el?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ex, bar csak fel eve szakitottunk.
2022. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Van. Plátói. Több, mint 1 éve nem láttam és nem beszéltem vele.
2022. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Majdnem az össes exem szeretem.
2022. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi nagy szerelem volt az életemben.Későn jött, már több kapcsolat után.Olyan boldog sosem voltam, mint vele.

És öt éve aztán másé lett..

Nem tudom elfelejteni,és nem tudom nem szeretni.

Senkim nincs azóta.

2022. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van. Jó páros lehettünk volna, ha ő is úgy állt volna a kettőnk dolgához (nem volt képes elválni). Nem rajtam múlott az biztos. Ilyen szempontból óriási csalódás nekem, egyébként mindig szeretni fogom....
2022. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Van sajnos.
2022. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem és én nem is nagyon értem ezt, pedig nekem a gyászidőszak mindig nagyon hosszú.


De ha valakivel én nem beszélgetek, nem követem sehol, nem beszélek róla a barátaival meg a családjával, hogy mi van vele, akkor idővel kiszeretek belőle. 1 év max. Utána ha lesz új kapcsolatom, az abszolút felülírja az előzőt.


Szerintem aki nem tud túl lépni valakin, az egyáltalán nem akar. Hiányérzete van, mert nem kapta meg (pl csak plátói volt), vagy azt hiszi, az exe tökéletes és nem akarja belátni, hogy nem működött. De kicseszés a legjavából, ha van már házastársad meg gyereked, de te még mindig a 15 évvel ezelőtti exedről fantáziálsz, amiről a párod mit sem tud, ő azt hiszi, minden oké...

2022. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Míg együtt vagyunk jó és szeretem, de mikor már külön megyünk és kiszomorkodtam magam, tisztán látom, hogy jobb így, s hogy nem is igazán illettünk össze.
2022. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs. Az exeket hamar el tudom felejteni. Mindig teszek, hogy nem csak plátói legyen. Ha összejön, akkor már nem plátói, ha sikerül, akkor csalódok benne és elfelejtem.
2022. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy plátói, egy volt középiskolai tanárom, akibe bele voltam zúgva rendesen. Mint később kiderült ő is hasonlóképp volt velem. Időnként szoktunk beszélni egymással!


A másik pedig egy olyan férfi, aki nem plátói volt, viszont nem is voltunk párkapcsolatban egymással


Azóta úgy tűnik megtaláltam a párom és halad a dolog :)

2022. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!