Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti észreveszitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti észreveszitek egy nőn, ha menstruál?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül párkapcsolatban, ahol úgyis szól.

2022. dec. 11. 23:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Azt mégis hogy lehetne? Esetleg vadászkutya szaglással.
2022. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Biztos hülyének leszek nézve, de én érzek rajtuk olyankor egy fura szagot. Nem az első eset, évek óta ez van.
2022. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Van, amikor valamelyik kolleginám nyűgös vagy rossz napja van, de ez igazából bármi lehet. Ki olyan elmebeteg, hogy naplózza egy idegen ő viselkedését, hogy meg tudja állapítani, hogy előző hónapban is ugyanakkor volt morcos? Rossz napja bármikor bárkinek lehet. Van egy kolleginám, aki az elmúlt egy hónapban egy morcos zombi volt. Gondolom nem menstruált egy hónapig, csak munkával párhuzamosan tolja az egyetemet, ahol mostanság vannak a számonkérések. Nem kell mindenbe hormonokat képzelni, teljesen érthető egy túlterhelt ember nyűgössége.
2022. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%

Jól öltözött, de egyébként magára "olyan" szempontból igénytelen nőn már vettem észre, mikor penetráns rothadó menstruációs szagot húzott maga után.

Értem én, de 2022-ben már az utolsó csöves kis közértben is kapni tampont vagy betétet. Szóval az nem lehet kifogás, hogy egy félnapos betétet valaki azért nem cserél le, mert nincs ideje. Hozzáteszem neki pont lett volna ideje.

2022. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszik észre. Persze, ha a kezedben lóbálva a tamponos dobozt mész a klotyóra, vagy hangosan kommentálva veszed be a görcsoldót, akkor igen :)
2022. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Nőként válaszolok, ha nem baj. Általában nem lehet észrevenni azoknál akik diszkréten intézik, tehát nem lóbálják a betétet, tampont mikor az irodában kimennek a mosdóba. Illetve aki ad magára és a higiéniára is. Viszont én, nőként, éreztem már meg villamoson előttem álló nőn, gondolom ott is ez lehetett, hogy vagy nem tisztálkodott megfelelően, vagy régen cserélte amit cserélni kellett volna. Igen, elég undorító tud lenni, szóval én erre mindig maximálisan figyelek.
2022. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
csak utálják hallani a nők, hogy érezni rajtuk, akármit csinálnak
2022. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Én azért pontoztalak le, mert nem hiszem, hogy mindenkitől megkérdezed, hogy menstruál-e, akiről sejted.
2022. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy nőként sem tudom, milyen ez a "bűz", mert a sajátomnak csak nagyon erős fémszaga van. Azt meg nem szoktam érezni.
2022. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!