Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizáró ok lenne ha szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne ha szinte csak lánybarátaim vannak pasi létemre?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 20-29 éves korosztály véleménye érdekelne leginkább.


23/F


2022. dec. 12. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

csak a féltékeny, hisztis nők csinálnak ebből gondot.


feltételezem, ha akartatok volna egymástól többet, már megtörtént volna, így ha csak barátok vagytok, annak mégis miért kéne zavarnia?


nekem is több ffi. barátom van, mert könnyebben szót értek velük, mint a csajokkal.

2022. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát az, h csak nők elég zavaró. Mondom ezt úgy, h nekem is van nem egy férfi barátom.
2022. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

2

de miért, ha tisztán barátok?


azért, mert nincs önbizalmad, a pasira rávetíted a saját komplexusaidat, és elkezdesz féltékenykedni.


jó lenne világosan látni, hogy nrm az a baj, ha egy ffinak nőnemű barátai vannak, hanem az, ha te nőként nem vagy biztos magadban meg a kapcsolatodban.

2022. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

3 nem, nem azért.

Az ilyen pasiknak általában azért van csak lánybarátja, mert barátzónába köt és inkább marad barát mert hátha pint kap.

Amúgy meg páromnak is van nő barátja, abszolút nem zavar, de nem csak nők veszik körbe és mint írtam nekem is van fefi barátom, nem is egy.

Ne magadból vagy a női ismerőseidből indulj ki.

N 30

2022. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

4


sztem nincs igazad.

ha vki barátzónába köt ki, az nem remélhet szexet a másiktól.

több olyan ffit ismerek, akiknek csak nő barátjaik vannak, mert velük jobban szót értenek.


nagyon durván a szexre redukálod le a ffiak igényeit, mintha nem lenne lelkük, vagy érzelmileg-lelkileg nem lehetne nekik fontos egy lány barát.

ez előítéletes gondolkodásra vall.

2022. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

5 ez a te véleményed, nekem más a véleményem. Ennyi! Ettől nem kell belelátni mást és egyikünk se különb a másiknál ezmiatt.

Én meg több olyan ferfit, aki ezért maradt barát hátha lesz esélye.

2022. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék hogy valami gixer van vele, amiért a saját nemével nem tud kijönni. Mondom ezt úgy hogy én is mindig jobban kijöttem nő létemre férfiakkal, ennek ellenére férfi és női barátaim is vannak. Ha a baráti társaság csak ellenkező neműekből áll, az nekem fura, és nagyon átgondolandó tényező.
2022. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kezeled őket. Ha úgy, mint én a férfi barátaimat (mert nálam meg fordítva ugyanez a helyzet), akkor semmi bajom nem lenne vele. De nekem is volt már exem, aki nem tudta, hogyan kell a párját tisztelni és a baráti kapcsolatait ápolni egyszerre. Nem is jutottunk messzire.


26n

2022. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de nekem az lenne. Azért az fura, hogy csak lány haverok vannak.
2022. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!