Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme tovább próbálkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Egy férfi rám írt. Aztán nagyon jól el beszélgettünk. Később én kerestem őt és a dolgok akkor is simán mentek. Másnap ismét én voltam ez aki írt neki. De van egy olyan érzésem ha én nem teszem akkor ő egyáltalán nem is írt volna.

Az egészben az a zavaró, hogy úgy fogalmaz, hogy abból azt szűröm le, hogy érdeklődik irántam. És a második beszélgetésünk alkalmával el is hívott, hogy találkozzunk. De mégsem kezdeményez beszélgetést. Emiatt nem igazán értem a helyzetet. És nem is igazán tudom, hogy így tovább próbálkozzak e vagy sem.



2022. dec. 15. 05:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi volt a randi megbeszélés, találkoztok? Lehet, hogy ő nem grafomán alkat, személyesen jobban megy neki.
2022. dec. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen úgy volt, hogy találkozunk, de azon kívül, hogy melyik nap is találkozzunk, semmi konkrétat nem beszéltünk meg. És nem is hozta fel mégegyszer.
2022. dec. 15. 06:03
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
És melyik napról van szó?
2022. dec. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pénteki napról
2022. dec. 15. 06:12
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Akkor baj van.

Baromira nem illik így viselkedni, az van, ezt te is tudod.

Megnézném én azt, hogy a főnökével, vagy üzlettársával viselkedik így egy férfi. Napokkal előre nincs lebeszélve egy fontos találkozó, csak hagyja lógva a másikat aha...

Vagy totál leszar mindent, mert alkoholista, stb., nem lehet rá számítani, azért ilyen és majd elalszik az utcán, a kórházban tér magához, és nála ez mindenhetes esemény. Ha egyáltalán még a civilizált hétköznapok keretei közt él és van hova visszavinni, család, munkahely, stb...


Vagy kimondottan neked szól ez a nemtörődöm packázás, akkor ez uralmi játszma.

Ha akarod, mesélek néhény konkrét esetet, miket tettek még rá a következő lapáttal, amikor ilyen szituban voltam.

Csak érzékenység kérdése, hogy az első jelre megorrolsz, vagy a negyedikre.

2022. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
46%

Egy ligában játszotok amúgy?


Ha ma nem keres, szerintem vess keresztet, írj neki egy búcsúüzit és szvsz.

2022. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy félénk. Nem akar nyomulósnak látszani.
2022. dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En elszoktam engedni az ilyeneket akik nem törik magukat.

Es nem irok.lesz.rom. keresek mást

2022. dec. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan, mint amikor azt kérdezte valaki, hogy a randi lebeszelese után normális e, ha nem beszélgetnek a találkozóig. Hat baromira nem! Ha ő nem ír magatol és meg egy talalkozot is képtelen volt lefixalni akkor mégis mit akarsz tőle ? Nem félénk, egyszerűen nem erdekled eléggé.
2022. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdekled annyira, sőt az is tuti, hogy mással is írkál és ha velük randizott akkor lehet te leszel a soron.
2022. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!