Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg barátnőm, hogy menjünk el egy swinger klubba?

Figyelt kérdés
Annyi még hozzátartozik, hogy már beszéltem erről neki, de nem nagyon tetszett neki a dolog. Erőltetni nyilván nem akarom, csak mégis: valahogy meg lehetne győzni? Én nagyon szeretnék elmenni :-(
2008. dec. 26. 08:00
 1/6 Srapnel ***** válasza:
81%
Az a helyzet, hogy ez a te vágyad, nem az övé, úgyhogy nyugodj bele, hogy ő nem fog veled tartani.
2008. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
bocsika..de megkérdezhetem h mi ez a swinger klub?
2008. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
bocsika: Google a barátod, Wiki a barátnőd!
2008. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
ha arra vágysz, hogy más nőkkel szexelj, minek vagy vele??? hagyd ott, és akkor akár mindennap mást dughatsz meg! De ne várd el a bnődtől, hogy ehhez asszisztáljon. Ha az én férjem ilyet kérne tőlem, hát fognám a cuccait és kidobnám vele együtt őket.
2008. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én páros lábbal rúgnálak ki.:)
2008. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs abban semmi extrém különös, hogy megkérdezted, de onnantól kezdve, hogy ismered az álláspontját ezzel kapcsolatban, tudomásul kell azt venned, mert azért ez nem mindenkinél "jó vicc", és még simán ki is hajíthat. Legalábbis én azt tenném, ha nem bírnád felfogni, hogy mással nincs szex, amíg együtt vagyunk...
2010. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!