Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak bármi jelentősége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak bármi jelentősége, ha egy illető részegen többször is homlokon puszilt?

Figyelt kérdés
Egy munkatársról van szó
2022. dec. 18. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerethianya van, bátrabb a alkohol hatása alatt, törődik veled, kedvel, ágyba vinne.

Sok opció van.

2022. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Jaj cica...
2022. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat mondjuk a pultban dolgozni kellene nem pedig a pultos fiuval enyelegni.
2022. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 3-as te valamit nagyon félreértettél, nem vagyunk pultosok egyáltalán.
2022. dec. 18. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Munkahelyen részegen több alkalommal is?

Kőművesek vagytok?

2022. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

5


1) Abból, hogy a munkatársa, nem következik, hogy a munkahelyen történt.


2) Szerintem valószínűleg nem úgy értette a kérdező, hogy több alkalommal volt részeg az illető - lehetett egyet alkalom, ami alatt többször homlokon puszilta.

2022. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem feleségül akar venni.
2022. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni aznap de ezek szerint nem adtad oda magad..
2022. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, a 6-os válaszoló jól írta. Egy céges évzáró bulin voltunk, és ez volt az első és egyetlen alkalom, hogy részeg volt, és többször is megpuszilt. Igazából a munkahelyen is voltak már apróbb jelek, hogy bejönnék neki, de most egy másik kolléganőt ölelgetett, puszilgatott, meghívta italra. Engem csak akkor puszilt homlokon, amikor jöttünk hazafelé. Így aztán arra következtettem, hogy félreértettem a jeleket.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2022. dec. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!