Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nincs rossz érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nincs rossz érzés bennetek akkor ha bejön egy fiú, neki is te, de jön egy másik, jobb fiú és vele jössz össze a másikat meg lesz@rod?

Figyelt kérdés
Elutasítás, elköszönés nélkül lelépsz. Nem rossz érzés ez nektek?
2022. dec. 25. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha van mit elutasítani (pl randimeghívás vagy valami legalább ilyen kaliberű valódi kezdeményezés), akkor tisztességesen reagálok rá (elfogadom, vagy nem fogadom el, vagy alternatívát javasolok pl ha nem jó az időpont). Amíg ez nem történik meg, addig mosom kezeimet. Nincs miért rosszul éreznem magamat. Tessék valahogy kezdeményezni!
2022. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a lány "lelep" egy másik fiúval, akkor az első nem igazán tetszett neki, az, hogy meg szó nélkül lelepett az a ő döntése, nem akart többet, ennyi.
2022. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy a "lányok" (mert nem mindenki egyforma, de itt azokra gondolok, akikre célzol) hogy működnek, de én srácként úgy vagyok ezzel, hogy ha tetszik egy lány, szimpatikus, nem fogom egy másikra lecserélni, ha a következő is ugyanúgy tetszik, elkésett, valószínűleg az ellenkező nemben is vannak akik így viselkednek
2022. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Eszembe se jut utana a masik.
2022. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen akkor szokott történni, ha az első:

1 valójában nem is tetszett

2 tényleg tetszett, de olyan sokáig nem kezdeményezett, hogy inkább elengedem a dolgot, mert láthatóan nem lesz belőle semmi.

Egyik esetben sincs rossz érzésem.

2022. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Az ismerkedés ilyen. A párom mellől, akit ténylegesen választottam, nem lépek le senki kedvéért.
2022. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt most úgy kérdezed, mintha minden nő így viselkedne, meg minden nő került volna ilyen helyzetbe. Én pl. nem voltam ilyen helyzetben, de azt is megszenvedtem, amikor nem volt 2., és nem is jött be a srác annyira, de egy randi után még csak belsőre sem passzoltunk annyira, hogy adjak neki esélyt, és a srácnak is csak a külsőm lehetett nagyon bejövős. Az adott lánytól kellene megkérdezni, hogy érzett-e lelkifurdalást vagy ő hogyan élte meg.
2022. dec. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lépek le szó nélkül, udvaroasan visszautasítom. Nyilván sajnálom egy kicsit a srácot, de nem fogok sajnálatból járni vele. Nyilván a számomra szimpatikusabb embert fogom választani.
2022. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!