Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el az internetet bekötő lányokat?

Figyelt kérdés

Holnap jönnek bekötni, a szomszéd netjének a bekötésénél már láttam őket és igazán csinosak.

Meg aztán ők valóságos szupersztárok a mai világban. Odaviszik az internetet, a szent eszenciát az olyan halandóknak, mint amilyen én vagyok.. Mintha maga Prométheusz elevenedne meg és elhozná nekünk az Istenek tüzét üvegkábelbe tömörítve mbit / másodperces sebességgel, egyszerűen csodálatos.

Milyen nagy erő, milyen nagy felelősség. Nap mint nap embereken segítenek, igazi hősök.



#internet #ismerkedés #net #nem csak szex, mert randiznánk is együtt
2022. dec. 27. 10:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%

Én elhívnám őket, hogy segítsenek ellopni nekem a Karácsonyt másoktól.

20-as éveiben járó Grincs.

2022. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Balázska? Te vagy az? :D
2022. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sándor vagyok, ka nélkül csak simán Sándor, meg nyilván van valami vezetéknevem is, amit nem osztanék meg ezen az oldalon.
2022. dec. 27. 10:55
 4/33 A kérdező kommentje:
He lehetséges, akkor a kérdésre kérnék választ. Az 1-es fél választ adott, ez gondolom az ő esetében működhet, de nálam nem.
2022. dec. 27. 10:59
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, nem azért mennek oda hogy mindem balfék zaklassa őket.
2022. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Sanyííí, Sanyikáááám!
2022. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Na Sanyika! Az már régen rossz ha így ismerkedsz
2022. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a Sanyikád 6-os.. Az internetet bekötő lánykák Sanyikája szeretnék lenni. Kedves 7. válaszoló, elmondtam, hogy a Sándor / Sanyi ka nélkül van :). Örülök, hogy a szövegértés sem megy, ha már a kérdésre sem tudtál válaszolni.
2022. dec. 27. 11:17
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Na az ilyenek miatt nem dolgoznak egyedül csórók, Hogy tudják jelenteni a zaklatókat, meg kivédjék az erőszakos barmokat.
2022. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hogyan lehet elcsábítani.

Azt biztosra veszem, hogy kb minden második lakásban próbálkozik náluk az illető, kb ugyanúgy mint a repülőgépeken a stewardesseknél.

Ilyennel nem kezdenék ki, nem sok értelme van, de ez saját vélemény. Biztos unják is már ezeket a próbálkozásokat.

2022. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!