Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Felhivtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Felhivtam és a barátnője vette fel. Visszahívjam vagy mi?

Figyelt kérdés
van egy pasi akit nagyon szeretek, van egy kis ...akivel együtt van és gyereket akar tőle (igy akarja megfogni) és még 1 hónapja kb a pasi mondta hogy hivjam fel és szoktunk beszélni bár sokkal idősebb, de nem érdekel.na most 1 órája felhivtam és a kis ... vette fel bele se szoltam leraktam de én meg akarom neki mondani hogy szeretem még ha nem is lehetünk együtt. ha megint aza kis... veszi fel mit csináljak???????????? nem száll le róla és az a kis.. az unokatesojával akart összehozni aki sajna korban hozzámillő, nem ugy mint akit szeretek, de engem ő nem érdekel.S.O.S.
2008. dec. 26. 16:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Milyen idős vagy?
2008. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem felnőtt vagy. Ha a srác szereti a barátnőjét, akkor úgy se lesz veled, hagyd őket békén, ha meg téged szeret, akkor úgy se lesz a barátnőjével.
2008. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan akarna tőled valamit a srác, akkor szakítana a nőjével, és veled lenne. Ilyen eccerű ez. Nyilván nem akar. Ha meg mindenáron telefonálni akarsz, akkor beleszólsz és közlöd, hogy kivel akarsz beszélni. Ennyi.
2008. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nem írom le mennyi idős vagyok de ez már elég régóta és mondtam a srácnak ha őt szereti akkor én nem zavarom többet és erre azt mondta hogy ő nem akarja azt a csajt csak muszájból van vele és hogy ő szretné ha lenne ebből valami csak fél mert mondom nem irom le hogy hány éves vagyok és hogy ő mennyi mert ... a bunkó válaszokból már elegem van amugy kösz
2008. dec. 26. 16:37
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nincs, hogy muszájból van vele. Szerintem te csúnyán át vagy verve, és ezt nem veszed észre. Hagyd őket békén, ha eddig nem szakított a régi barátnőjével, akkor most sem fog. Téged meg csak áltat. Ne dőlj be neki, felejtsd el.
2008. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem válaszolt bunkón neked. Egyszerűen arra kérsz bennünket, hogy oldjunk meg egy élethelyzetet ami számodra kellemetlen, terhes és közben még azt sem árulod el, hogy milyen idős vagy.


A megadott információk alapján csak találgatni fog mindenki vagy elmagyarázza, hogy ezt így nem lehet megoldani.


Ha úgy gondolod, hogy elég erős vagy a helyzet megoldásához, akkor old meg. Ha azt hiszed, hogy nem megy, akkor kérj segítséget mástól, de légy egy picikét tisztelettudóbb.

2008. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

Mért lenne kis ... ? Azért, mert annak a FÉRFINAK a barátNŐJE, akibe te tizenévesen beleestél? A helyedben vigyáznék ezzel, hogy kit kis ...-zol le, mert lehet, hogy más meg rólad gondolja. Neked sem esne jól, igaz?


Szerintem hagyd a pasit, semmi értelme. Hülyít téged, átver, te meg mész utána mint a birka. Még az is lehet, hogy együtt röhögnek otthon a barátnőjével, hogy hogy futsz utána. Nyilván rosszul látod a helyzetet, mikor ezt mondod, hogy nem száll le róla az a kis ... Térj már észhez, kislány, ha már gyereket terveznek, akkor nem egy kis taknyosról van szó, aki nem száll le arról a pasiról, akit te a magadénak képzelsz. Hanem inkább egy komoly kapcsolatról, amibe te próbálsz belerondítani. A pasas meg rendezze el a saját lelkiismeretével, hogy hülyét csinál belőled.

2008. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ebben a kapcsolatban te vagy a kis k... és a pasid csak játszik veled. Egyértelmű, hogy nem téged akar. Ha te kellenél neki, akkor a másikat már rég elhagyta volna.

Gondolkodj ezen, hogy ez még miért nem történt meg.

Azért mert veled csak játszik. Akármennyire is fáj...hagyd békén és kész.

2008. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Már elnézést,de itt te vagy a kis...

És mivel nem ismerlek és a helyzetedet sem,nem fogom megoldani a problémádat.

Bár az írásmódodból és a fogalmazásodból valami kis álmodozó, akaratos tizenéves bunkó lányt nézek ki.

2008. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy a ki k....! Kis sz@ros, aki tönkretenne egy kapcsolatot! Gondolkodj már kislány!!Ha babát terveznek, nem ártatlan iskolás szerelemről van szó köztük! Egy komoly kapcsolat, felnőttek között, amit egy olyan kis csitri, mint te úgysem tudna tönkre tenni! Egy normális felnőtt kapcsolatban nincs olyan, hogy muszájból van vele! Hagyd őket békén, mert nem lesz jó vége! Én a srác barátnője helyében már tuti elküldtelek volna melegebb éghajlatra! És még szépen fogalmaztam!
2008. dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!