Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit szeretnék tőle, pedig remeg a létezésemért, mi lenne a helyes döntés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgettünk, inkább távkapcsolat vagy nem is tudom mi.. csók még nem történt, mindig időben hív, mindig keres, mindig ír, mindig rám gondol.. egyszer találkoztunk és a másfél napos találka alatt rám-költött vagy háromszázezer forintot.. ebből kifolyólag gondolom hogy komolyan gondolja velem.

Viszont nem szeretném hülyíteni, de én nem valószínű hogy szeretnék még gyermeket, nekem már van, és úgy érzem az életembe bőven elég egy gyermek, fiatal is vagyok (25 alatti) amivel tisztában is van.. annyit mondott hogy legyünk el akkor pár évig 2-3 ő a világ legboldogabb nőjévé szeretne tenni, és ha még így is ez a nézőpontom akkor elköszönünk egymástól… de tisztában vagyok vele hogy ez lesz későbbiekben is a nézőpontom… és kicsit olyan érzés mintha rabolnám tőle, és magamtól is azt az időt hogy a tökéletes társra találjunk. És ez fáj.

Illetve ha csak kötött ideig tervezünk egymással nyilván nem fogom bemutatni a gyermekemnek.. de így hogy vegyem komolyan?

Arról nem is beszélve hogy a szexet el sem merem vele képzelni mert nem óvszer párti.. én nem fogom magam, az egészségem feleslegesen kockáztatni senkiért..

gyermeket én ugye fixen nem szeretnék többet, más megoldást nem látok…

Ugyan ez miatt nem vitatkoztunk csak megosztottuk egymással a nézőpontokat, jelenleg mindkettőnk részéről feldolgozás alatt vannak ezek az információk..

Viszont lehetséges hogy meg kellene próbálnom belé szeretni.. mert jó ember, megkedveltem a rövid idő alatt, nála ténylegesen azt érzem hogy szeretne velem törődni, hogy ténylegesen érdeklem, a rossz oldalaimmal együtt ami igencsak ritka.

Magyarán annyira kettős érzetem van, tanácstalan vagyok..


2023. jan. 4. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el, amíg még semmi sem történt. 1x találkoztatok, még csók sem volt, de azt fixen kijelenti, hogy nem húzna óvszert, nagyon gáz a pasi, és csak a bugyidba akar férkőzni a nagy szavakkal. Te meg egy gyerekkel, és/vagy egy nemi betegséggel esetleg megúszod.
2023. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért engedted, hogy ennyit költsön rad egy vadidegen ember ? Már ez lehuzas volt, ha akar valamit ha nem. Egyébként hogy szeretne már ? Inkább uralkodni akar rajtad.
2023. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt gondolom hogy ezt egy randi után nem lehet így kijelenteni. Több idő kell hogy megismerjétek egymást.
2023. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Taszít a faszi, de a pénze vonz. Tipikus.
2023. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Pedig elég egyértelmű, hogy a pénze vonz, normális nő nem enged ilyen esztelen költekezést olyannak, akivel talán össze se akar jönni.
2023. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
$$$
2023. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

"Arról nem is beszélve hogy a szexet el sem merem vele képzelni mert nem óvszer párti.. én nem fogom magam, az egészségem feleslegesen kockáztatni senkiért.."

Egyszer találkoztatok és már ilyeneket beszél?? Visszataszító.

2023. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék hány éves ürgéről van szó.
2023. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
25 alatt vagy gyereked is van.. hát jó nagy pali madár az ürge. Gondolom egy idős vén phasz.
2023. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1# köszönöm kommented, én is ettől tartok…

2#ez nem.. engedem- nem engedem kérdés, nem szabhatom meg mire költi a pénzét. Én nem kértem hogy ezt tegye. Sőt igazából akkor tűnt fel amikor barátnőmnek meséltem a dolgokat.. és volt egy megjegyzése anyagiakról, utána kezdtem számolni… Miből gondolod hogy uralkodni akar inkább rajtam?

3#Teljesen igazad van.

4#Hol írtam én ilyent hogy az illető taszít? :D, ilyen kijelentés után szerintem mindenki elgondolkozna továbbiakban a dolgokon… a mondatod második felére pedig csak annyit kommentálnék, hogy igaz, van köztünk egy viszonylag nagy anyagi szakadék, én párszázezret keresek meg havonta, nekem egy napra ennyi kiadás ténylegesen sok lett volna, az én szintem” anyagilag 3-4 havonta megengedhet magának gyerekestől egy minőségibb pár napos nyaralást, arról nem is beszélve hogy élményeket kaptam tőle, nem a megélhetésembe adott,

megéletem eddig is a pénze nélkül, de köszönöm :D.

5# többi kommentelőnek már leírtam ezzel kapcsolatban mindent.

Tisztában vagyok vele hogy ez nagy összeg.. randi után beszéltünk is erről, ő nem fog szék mellé ülni ekkora összegtől. Ennyivel lezárta.

6# gratulálok, te is csak ennyit fogtál meg a sztoriból, sokkal fontosabb dolgokat említettem meg..

7#igen.. sajnos.. állítása szerint ő sosem használt ilyeneket..

8# és 9# harminc alatti huszonéves fiatalemberről van szó. :)

Idős vén *** okkal szóba se állnék..

Azért mert valaki fiatal és ad a kinézetére úgy hogy gyermeke is van, az nem azt jelenti hogy egy selejt, irreálisan idős emberrel kell összejönnie.. a gyermek nem bűn, és nem lesz tőle kevesebb senki.

2023. jan. 6. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!