Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Edzőtermi ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermi ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nem igazán voltam sosem híve annak,hogy a terembe ismerkedni/beszélgetni járjak le,füles be,világ ki,csak én meg a súlyok,max pár szó az ismerősökkel utána csak edzés.

Viszont tegnap megláttam egy lányt aki egyszerűen a jelenlétével kizökkent ebből az állapotból,egy ujjam megtudom számolni hányszor volt,hogy hányszor volt olyan,megláttam egy lányt és csak pislogtam magam elé..pont az esetem a leányzó és kb velem egy idős lehet(22)

A gond,hogy egy másik lánnyal edz aki egy kurzus után már személyi edző,én jelenleg mesterin vagyok testnevelés egyetemen és csak pislogok,hogy miket és hogyan csináltat a lánnyal..szívem szerint segítenék de nem szólhatok bele az edzésébe főleg ha van személyi edzője és nem is az akarok lenni akkor azzal próbál ismerkedni,hogy okosabbnak tűnök nála..

Még a nevét sem tudom a lánynak..most látom életemben először de valamiért nagyon megfogott.

Valami tipp hogyan lehetne ebben a helyzetben valamilyen kontaktusba kerülni vele?


2023. jan. 5. 23:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést az írásbeli hibákért...
2023. jan. 5. 23:29
 2/4 Leveltetu ***** válasza:
0%

Szia, egyszeruen csak koszonj nekik. Nem kell eltulozni, ha beerkeztek a terembe dobj nekik egy "sziasztok"-ok, es azzal csinald tovabb a dolgod.

Ezzel felhivod magadra a figyelmet minden alkalommal(nyilvan figyeld a reakciojukat is), viszont nem fogsz tolakodonak tunni azzal, hogy nyomulsz a szovegeddel.

Aztan par alkalom koszones utan, akar megszolithatod a lanyt ha akarod, akar el is hivhatod egy kavera vagy uditore vagy ott helyben ha van ilyen lehetoseg akkor meghivhatod, mindenrol beszelhetsz kiveve a testedzest...mert, ha a csaj edzeni jar habar testileg rendben van, akkor valoszinu komplexusos a kinezetevel kapcsolatban es ezen akar valtoztatni, ugyanugy jele az onbizalom hianyanak is amit apro sikerekkel probal feltornaszni, es meg sok szemelyes dolog lehet ami miatt terembe jar.

Beszelj inkabb zenerol, kulturarol, filmekrol, konyvekrol, akarmirol ami eszedbe jut de semmikepp ne tegy megjegyzest a szemelyere, es ne asd ala az edzoje hitelesseget mert akkor neked bukta.

2023. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rosszlovas válasza:
100%

Ne haragudj, előző, de ez mekkora hülyeség, hogy ha jól néz ki, de edzeni jár, akkor komplexusos...

És ha SZERET edzeni?

És ha az egészségéért akár tenni?

És ha majd 40, 50 évesen is jól akar kinézni?

Vagy még 1000 indok létezhet...

2023. jan. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sz a legjobb ha edzés után kint megvárod, leszólitod és elhívod egy italra. Nem muszáj pont edzés után lehet később is.
2023. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!