Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha neten megismernek, egyből "rámszállnak"?

Figyelt kérdés
Neten chatelek vagy akármi és a fiúk 10 perc után teljesen odáig vannak tőlem meg az idősebbek is pedig csak normális vagyok:D miért?
2008. dec. 26. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki inkább! Rengetegen panaszkodnak, hogy őket észre sem veszik!
2008. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a való életben engem se vesznek észre! Elég félénk vagyok,de neten azt hiszem nem vagyok gátlásos. Csak nem tudom,miért van ez... :D
2008. dec. 26. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az nem igazi "odáig levés". chaten arc nélkül azt lehet mondani, ami jól esik, hazugságokat is akár. sőőőt.....

légy óvatos, ne dőlj be mindenkinek.

2008. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az! Neten nem vagy félénk és tutira bátorítod őket, amit ők ki is használnak...
2008. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De neeem,nem ezvan. Hanem 10 perc után:


Olyan jófejnek tűnsz,találkozunk?


Nahát,olyan bájos lány vagy,azt hittem már sosem találok ilyet...


Be kell hogy valljam még így látatlanba is de nagyon szeretnélek jobban megismerni


És még rengeteg ilyen... Én nem szoktam őket bátorítani,nem szokásom :D

2008. dec. 26. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Többnyire ritka a cseten az olyan nőnemű (meg pasi is), aki értelmesen tud beszélni pár mondatnyit, van humora, érdeklődő. Az ilyeneket mindig szeretik a színvonalra hajtó pasik (lényegtelen, hogy csak beszélgetni is akar dugás után, vagy tényleg barátkozna, szerelmet keres). Aki nem képet / MSNt és kamerát kér egyből, az pont az ilyen normálisabbakat keresi, kérdés hogy mire. Vigyázz magadra!
2008. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!