Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, általában össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, általában össze jönnek olyannal aki csak középiskolát végzet?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Diplomás férfiak rugalmasabbak a szép de kevésbé tanult nőkkel!

Fordítva már nem valószínű!

2023. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont ez volt a lényeg.
2023. jan. 16. 18:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja
2023. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Miért tennének ilyet?
2023. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy miért tennének ilyet? Gondolok itt olyanra, hogy gimiből kijöttel évekig együtt voltak és akkor szakítsanak, mert a másik nem megy egyetemre?


Másik lehetőség, egyetem alatt rajta élősködik, és miután végzet eldobja magától?


Gondolom, sok ésszel áldott meg a jó isten, ha ilyen idióta kérdést fel tudsz tenni.


Ha valaki tetszik, meg szerelmes vagy belé, nem jössz össze vele, mert nincs diplomája?

2023. jan. 16. 18:25
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Minden probléma nélkül, hisz a lányok/nők tudják, hogy az intelligencia, nem diplomához kötött.
2023. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem nagyon szoktak, sokan egyetemen ismerkednek.

Ha 17-18 eves, erettsegizo, akkor en siman megismernem.

2023. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

#5: Miért élősködne rajta?

A gimis szerelmek nagyon ritkán tartanak örökké.


És nem, nem jövök össze vele. És nyilván szerelmes sem vagyok belé félig ismeretlenül.

2023. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Értem akkor, szóval én aki éppen végzem a fogorvosit. Nem jöhetek össze egy olyan lánnyal, aki nem végzet egyetemet, aminek bármi oka lehet.


Akkor szakítók is vele, mert ő csak egy fodrász. Sajnos ez a buta felfogás miatt tart itt ez a világ.


Kérdésem oka, pont az volt, hogy léteznek-e ilyen elcseszett emberek, akik végzettség miatt választanak párt maguk mellé.


Tulajdonképpen ha férfi az illető, akkor szóba áll, nem egyetemet végző hölggyel is, de ha fordítva, akkor kaparja el magát a földbe.

2023. jan. 16. 19:16
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

"Kérdésem oka, pont az volt, hogy léteznek-e ilyen elcseszett emberek, akik végzettség miatt választanak párt maguk mellé."


Az egész világ ilyen, de nem szerencsétlenek.


A kevésbé iskolázott nők is addig vannak elfogadva, amíg fel nem nyílik a férfi szeme hogy csak felfelé választott a nő!


De nem kell elítélni ezért senkit, nekem férfiként csak egy érettségim és egy szakmám van és mégis elfogadom hogy ilyen a világ és nem keresem tanultabb nők társaságát, ennyi!

2023. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!