Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig kedvelem,és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig kedvelem,és nem bírok a környezetében lenni,emiatt stresszelek,ha a közelben van.Hogy szakadjak le róla ?22/L :D

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk.Eleinte azt hittem egyutt leszünk,meg hát olyan is volt.

Lefekudtunk többször is,elmentünk erre arra,utaztunk,élményeket szereztünk egymásnak,de nem igazán akart kapcsolatot.

Én megszerettem,ezért úgy gondoltam jobb ezzel az egésszel leállni,de egyszerűen ha meglátjuk egymást,hatalmas a szexuális feszültség köztünk.Allandoan néz.Bar nem beszélünk,de figyel,és mondanám hogy idegesít de csak arra vagyok hogy újra együtt legyünk.

Viszont nem vagyunk egymásra jó hatassal,a rosszat hozzuk ki egymásból.Egyaltalan nem nyugtat meg a jelenléte,nagyon is idegesít.Mit tegyek?


2023. jan. 18. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban a tanulással foglalkozz, aztán barátok, hobbik, sport, zene, bulik.

Vele ne, mert hát csak szexre kellettél és több mint valószínű, hogy a jövőben sem lenne másként.

Leshet téged, te ne vedd figyelembe, azt tarts szem előtt, hogy csak ismét kihasználna.

Vagy azt akarod? Szeretnéd, hogy lábtörlő is légy, hogy melletted másokkal is (bár nem tuti, hogy nem tette) szexeljen, míg te oda vagy érte? Ha ez a célod a "szexuális feszültség" miatt, vagy mert te "szerelmes" vagy nyugodtan, de számolj azzal, hogy megalázva fogod magadat érezni maximálisan... 🤷‍♀️

2023. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő nem agyal ennyit elhiheted:D

Csak d.g és ennyi, de te meg az egész köré építesz egy maszlagot.

2023. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!