Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy nő képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy nő képes lenne "belekönyökölni" másba, mert társkeresés, párválasztás témában nem hiszi el az illető bemondásra, amit állít?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen mást tapasztal folyamatosan, hogy mit mondanak a nők, és, hogy valójában mit akarnak, ezért alapvetően habi butaságnak tartja, ha olyat állítanak, aminek az ellenkezőjét tapasztalják.

Normális verekedésben, tiszteletlenkedésben gondolkodni ilyen miatt ahelyett, hogy önvizsgálatot tartana?

Kicsit igazságtalan, hogy a férfiaknak rengetegszer tudatos önfejlesztésre, pszichoedukáltságra van szükségük, míg a nők megtehetik, hogy ösztöneik szerint menjenek előre úgy, hogy kívülállók jobban tudják a testbeszédjük, reakcióik alapján, hogy mit akarnak, mint ők maguk, és némelyik odáig is elmehet, hogy agresszív legyen, ha valaki nem nyal be nekik.



2023. jan. 22. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Brühühü.
2023. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nincs olyan, hogy "a nők".
2023. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez eleg zavaros, mi a gond konkretan?
2023. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően leírtam.
2023. jan. 22. 22:40
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem ertheto. Megvert egy no egy randin, vagy mi a konkret baj?
2023. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Én se értem.

Ha nem vagy hajlandó értelmesen leírni, akkor ne csodálkozz, ha értelmes válasz is kevesebb lesz vagy egyáltalán nem lesz.

2023. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egy nő írta a Dicaprio-s kérdésnél ezt. Egy válaszoló kételkedett az itteni nők állításaiban, hogy nekik nem jön be Dicaprio, soha nem kéne nekik, stb. Hiszen azt látjuk, hogy fanatikusan oda vannak érte nők milliói és olyan gyönyörű, 25 alatti nőt szerez, amilyet csak akar. Erre az oldalra alapból inkább ronda, szomorú életű nők járnak, szóval semmi hihetősége nincs annak, hogy ők nem mennének szobára egy sármos, világhírű színésszel.

És az egyenesen vérlázító, hogy az egyik a jogos kételkedésre a tiszteletlenség csúcsával reagálna.

2023. jan. 22. 22:50
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha megvert, jelentsd fel.
2023. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mennék, mert félnék, hogy megerőszakol, és senki nem hinne nekem. Ők meg mindent megtehetnek, hatalmasok.
2023. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%

Azt akarja írni, hogy a nők össze-vissza beszélnek, bezzeg te és társaid megmondják a tutit, és az a bajod, hogy nem hálásan megköszönik, hogy fényt gyűjtottál a fejükbe, és nem rohannak önvizsgálatot tartani, hanem elküldenek melegebb éghajlatra.

Nos, teljes joggal :)

2023. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!