Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír soha? Van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír soha? Van a sulimban egy fiú, aki írt myvipre, hogy meg szeretne ismerni. Megengedtem neki, hogy felvegyen msnre.

Figyelt kérdés
Azóta egyszer beszéltünk, semmi érdekes csak olyan "szimpla" ismerkedés-féle volt az egész. Másnap kezdeményeztem vele beszélgetést, de lerázott azzal, hogy dolga van és kijelentkezett:S Ennek már 3 napja, sem ő, sem én nem írtam neki. Vagyis ma rávetemedtem és írtam neki egy egyszerű sziát és megint kijelentkezett. Egyszerűen nem értem:S Ha ő akar ismerkedni miért nem ír soha? Ha én írok akkor miért ráz le? :S Kérlek, segítsen valaki!
2008. dec. 27. 11:33
 1/4 anonim válasza:
100%
ne írj neki többet. Meggondolta magát, talált valakit aki hasonlít az álomnőjére, inkább játszik online....bármi lehet. Hagyd a fenébe, esetleg le is törölheted :) Majd ha akar valamit, jelentkezni fog.
2008. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolta magát közben, már nem vagy olyan fontos neki, csak ezt nem akarja elmondani neked.

Ezt velem is eljátszották már párszor, úgyhogy tudom, mit érzel.

Ezt sajnos el kell fogadni, az emberek jó része nem képes elmondani, ha már nem akarja folytatni az ismerkedést, egyszerűen csak elérhetetlenek lesznek.


25/F

2008. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :):)
2008. dec. 27. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
keress mást én azt mondom
2009. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!