Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat impotenciát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tudom hogyha valaki cigizik az impotenciát okozhat, de mennyi idő után? Vagy nem időhöz van kötve? Emberfüggő? Valamint a sok alkohol fogyasztása is okozhat impotenciát?

Köszi előre is!!


2010. okt. 3. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen

Valtozo

Nem csak

Igen

Igen

2010. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Holdtündér ***** válasza:

Tessék! Mindenre megkaptad a választ. :)

Szerintem meg egyik sem okoz impiséget. Csak ezzel akarják ijesztgetni a népet. :D

2010. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha impoteciát okozna a cigizés,már rég kihalt volna Földünk népe, mert annyian cigiznek.
2010. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D Boldog lennék ha így lenne:D ;)
2010. okt. 3. 22:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint 22:39 ;)
2010. okt. 3. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tunderke es kerdezo:

Gondolom, ti csak arra az impotenciara gondoltok, hogy nem all fel a futykos. Az is impotencia, ha nincsenek eletkepes spermiumok az ondoban. A sok cigi hosszutavon megoli a kisfickokat, szal okozhat ipotenciat.

2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2010. okt. 3. 22:58
 8/10 A kérdező kommentje:
És az alkohol? Azt tudom, hogy ittasan nehezebben áll fel vagy nem áll fel.. De hosszútávra nézve lehetséges, hogy józanul se lesz a régi?
2010. okt. 3. 23:06
 9/10 Holdtündér ***** válasza:
Az viszont már nem impotencia hanem sterilség. Férfi meddőség.
2010. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

aki dohányzik, megkapja, amit érdemel.

szűz voltam, mikor lefeküdtem a mostani barátnőmmel, és már a kezdetektől azt mondogatta, hogy én mekkora istencsászár vagyok az ágyban. kezdetben nem hittem neki, nem tudtam hova tenni a dolgot. az viszont tény, hogy egyből járni akart velem, és az előző pasijai nem nagyon adtak az egészségükre.

2010. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!