Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok vele folyton???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele folyton???

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel nagyon úgy tűnt hogy össze fogunk jönni, én is majdnem biztosra vettem. Végül ő meggondolta magát, nem kellettem neki párkapcsolatra.

Rettentően megviselt. Hetekig magamhoz se tudtam térni de utána összeszedtem magam. Sportolok, lefoglalom magam. Eltelt két hónap és MINDENNAP benne van az álmomban ilyen-olyan formában. Szeretnék továbblépni, másra koncentrálok, (nem ismerkedek mert jelenleg jó ideig nincs rá igényem) de mit kezdjek azzal hogyha mindennap azzal a tudattal kelek hogy vele álmodok??

Igen rosszul estek a történtek de sok ponton én is jónak gondolom hogy így alakult, nem tudott volna boldoggá tenni.

Szeretném elfelejteni, elfogadtam, nem tolom túl a sztorit de mégis hog irányítsam az álmaim??

Elegem van, tovább akarok lépni



2023. febr. 26. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom. Az àlmok abból fakadhatnak, hogy még nincs feldolgozva a fájdalom, a veszteség. Talán, ha barátnőnek, vagy szakembernek kibeszélnéd, oldódnának a pszichédben a dolgok. Addig pedig: Vannak dolgok, amikkel szimplán csak meg kell tanulnunk átmenetileg együtt élni. Kibírni a nyomás alatt. Viszont megerősödsz tőle. Nekem pasifájdalom ellen nagyon jó, ha sok ember közé megyek, főleg olyan társaságba, ahol új embereket ismerhetek meg. Felül tudja írni az új személyek élménye az előző rossz érzést. Mintha tovább menne a vonatom arról a rossz állomásról. El fog múlni az egész, kitartást.
2023. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tudatalatti dolgok felszínre kerülnek. Az álmokat nem lehet irányítani. Nappal gondolsz erre a személyre sokat?

Fogadd el magad. Most ebben a szakaszban vagy.

Ezek csak álmok, nem kell túl sok jelentőséget tulajdonítani ennek.

Konkrétan nem az a "probléma", hogy álmodsz vele, hanem, hogy problémaként éled ezt meg. Nem kell ellene küzdeni. El fog múlni. Az idő majd segít. Tudom ezek sablonnak tűnnek, de így van. Minden csak átmeneti.

2023. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nappal mindig az eszembe van
2023. febr. 26. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hisz az álmaidban is megjelenítődik. Erre is az a tanács, mint az álmokra. Fogadd el magad, a gondolataid.

A gondolatok olyanok, mint a felhők, jönnek, és mennek. Nincs semmi baj, ha jönnek olyan gondolatok, amik ezzel a személlyel kapcsolatosak. Ha jobban megfigyeled magad, akkor nem az okozza a "gondot", hogy vannak róla gondolataid, hanem az, hogy ezt problémaként éled meg.

Ki akarod őt törölni. És minnél jobban tiltakozol, annál jobban gondolsz rá. Nincs más, mint az elfogadás. Ha elfogadod és nem tulajdonítasz neki jelentőséget, akkor idővel elhagynak ezek a gondolatok. És idővel az álmaidban sem jelenítődik meg.

2023. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!