Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás? Hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás? Hogy lehetne megoldani 9 éve van szeretőm, mindenen össze tudunk veszni vitatkozunk nem tudunk eldönteni hogy mi lenne a helyes heti szakitások vanak de mindig kibékülünk de a probléma ugyan az.

Figyelt kérdés
Nem szeretne velem aludni, nincs semmi program csak szex volt 9 évig montam neki hogy befejeztem elég volt, de ugyan úgy hív keress ahol lakom köröz az utcában ( kis faluban élünk) azt mondja nem tud túltenni magát rajta de velem aludni nem szeretne aludni akkor hogy is van ez nem értem a logikáját

2023. febr. 28. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
A kurvája vagy.
2023. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is alig a mondataidat.


9 év szeretői viszony… húú, te. Erre nehéz bármi okosat írni.

2023. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy patkány. Velem is eljátszott ilyet egy pasi, csak én 1 hónap után inkább letiltottam, nem húztam 9 évig xD Engem is hitegetett, hogy érdeklem és randizzunk nem csak szex stb, aztán szex után mindig napokig nem írt vissza meg ilyenek, gondolom amíg nem lett megint kanos, akkor elküldtem a francba, de megint visszaédesgette magát. Valami nem kerek az ilyen emberek fejében, az biztos, ne hagyd, hogy manipuláljon.
2023. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3 Ö minden nap hív, Viberen napokig vitatkozunk mindenki hajcsa a saját igazát, én nem szoktam keresni csak Ö engem

És az ki maradt hogy mind kettönknek van kapcsolata

2023. febr. 28. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek veszekedsz vele? Neked kell ez a feszkó? Hagyd a francba. Amúgy meg inkább a párodra fordítsd ezt az energiát.
2023. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Mert érthetetlen azt hazudja hogy szerelmes belém pedig tudom hogy nem igaz még találkozni szeretne én meg már nem és ebből megy a feszkó
2023. febr. 28. 17:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne beszélj vele és probléma megoldva.
2023. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én csak 1 évet bírtam ilyennel akivel semmi közös élmény nincs szinte mert annyira ontro és ez mellett önző volt, aludni ő sem akart egxutt de rávette magát, de hátat forditva aludt mert neki úgy a lényelmes.

Aztán amikor egy másik pasi elhalmozott egy nap is ezer élménnyel prpgrammal haveri kötével minden nap, minőségi túltengő érzelmekkel, akkot jöttem rá hogy én eddig egy pokolban éltem a màsik mellett.


Nem értem minek tűrted te ezt 9 évig?

Én már 1 év mulva is úgy ittam a kövi barátom szerelmét rajongását, , mint szomjazó a vizet sivatagban.

2023. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Még az elején elvit az állat kertbe együtt fürödtünk, szülinapomon névnapomon meglepet de ahogy telt az idő úgy nem tett semmit arra hivatkozig hogy azért mert énse,volt Valentin nap nem kaptam semmit azt monta mért nem montam neki és össze hoztunk volna valamit együtt ünnepeltünk volna
2023. febr. 28. 18:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért türtem mert beleszeretem de akkor is bejeztem vele
2023. febr. 28. 18:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!