Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukkan fel a szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukkan fel a szexpartnerem mindig ugyanott ahol én vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve tart a szexkapcsolat. Egy lakótelepen lakunk nem olyan messze egymástól. Nem sűrűn találkozunk 1-2 havonta mikor hogy...mostanában észrevettem hogy az ovinàl mikor 4 után megyek a kislányomért felbukkant. 2 szer kocsival egyszer gyalog. Utána a játszótérnél sorozatosan mindig ugyanabban az időintervallumban. Előtte soha nem futottunk össze ennyiszer. Nagyon ritkán ha találkoztunk. Nem igazán tudom ezt mire vélni. Vagy lehet csak szimpla véletlen?? Minden esetre nekem nagyon kellemetlen ,nagyon zavarban vagyok és nem tudom hogy reagáljak ilyenkor.
2023. márc. 1. 20:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak véletlen.
2023. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Ha összefekszel vele szemrebbenés nélkül, az miért okoz gondot, hogy megkérdezd tőle mit keress ott? 🙃
2023. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
Lehet pszochopata. Nem vicc
2023. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Második...mert ha megkérdezem tőle mit mondana....meg milyen jogon kérjem őt számon. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére ennyi,kívülállókra.

Azért nem gondolom hogy véletlen mert 2 évig sose futottunk össze ennyiszer most meg hírtelen igen. Ráadásul tudja hogy meddig dolgozom,azt is hogy utàna megyek a gyerekemért az oviba és azt is hogy ovi után le szoktu k menni a játszótérre.

Csak feltűnt volna a pszichopata hacsak ne most kezdi 😅😆

2023. márc. 1. 20:45
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem kerned számon, kíváncsiságbol tenned fel a kérdést.
2023. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
24%

A gyerek apjával mi van?! Házasságkötés?! Jegyesoktatásra sem jártatok bizonyára...


Hát eléggé modern világ lett.

2023. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
46%

Az nem tűnne fel h pszichopata csak ha ki is mutatja

A körözés meglesés nekem màr nemnormális határ mentálisan.

2023. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
16%

Ja meg pláne amikor gyerekkel vagy akkor les. Lehet látens pedo is.

Habár a ködben senkinek esze nincs, en mégis óva intelek.

2023. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

6-os nem tudom mi ez részedről de ha nagyon tudni akarod elváltam és a pasi is elvált....

Hát figyelni fogom őt,meg majd finoman rákérdezek hogy lehet e szándékos hogy mostanában mindig találkozunk. Az is fura hogy. Neki 1 héten kétszer van szabadnapja . Más napokon 9től este 9,10 ig dolgozik szóval akkor nem futunk össze tuti. De ha szabadnapos akkor igen és legtöbbször mind a 2 szabadnapján ugyanabban az időben.

2023. márc. 1. 21:04
 10/39 anonim ***** válasza:
0%

" Egy lakótelepen lakunk nem olyan messze egymástól."


Miért xarsz oda, ahol eszel???

2023. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!