Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már olyat, hogy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy semmi sem jó a párodnak?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor még nem alakul ki egy kapcsolat és esetleg ingadozol, hogy na mi is legyen. Hanem amikor már évek óta együtt vagytok és bármit teszel érzed, hogy na most mindjárt lereagálja, de ha pozitív amit mond, még akkor is teljesen negatív beütésű lesz valahogy a mondandója.
2023. márc. 4. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez volt az, ami a szakítás gondolatát elindította bennem. Nem volt már értelme az egésznek.
2023. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó neki semmi, akkor vess végett a kapcsolatnak.

Púp vagy a hátán, akit lecserel amint akad utódod.

2023. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy van neki valami tőled független problémája, amiatt vergődik állandóan és rajtad vezeti le??
2023. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen örök elégedetlen tipust messziről kerülni kell. Semmi másra nem jó ez a játszma, mint kiskapuként használni, ha talál jobbat nálad, te leszel a hibás, hogy nem tudtad kielégiteni az igényeit. Eléggé dehumanizáló viselkedés, de ezt fogja játszani mindíg, mindenkivel.
2023. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Az első páromnál ebben a helyzetben próbáltam érdeklődni, segíteni, stb. Mondanom se kell, soha nem kaptam egyenes választ. Mindig terelt, mindig volt valami látszólag reális indoka. Egyszer aztán valami tényleg apró, jelentéktelen dolgon felkapta a vizet és ott hagyott. Pár hétre rá tudtam meg, hogy akkorra már hónapok óta találkozgatott valakivel titokban.

Még két ilyen szituáció volt másik két nővel, de ott már nem voltak kérdések, én hagytam ott őket. Mindkettőnél ott volt már a "harmadik" a láthatáron. Az egyikük nem sokkal rá elég nagyot koppant is vele (a koppanást lehet szó szerint is érteni), a másikuk pedig 1 év múlva ugyanezt eljátszotta a másik férfival is.

2023. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Neha, de nem altalanos, csak ha ritkan annyira rossz napja van, de akkor elengedem, nem szolok hozza, hagyom, hogy kisorozatozza magat vagy amihez epp kedve van. Nem velem szokott baja lenni olyankor. Ha allando lenne a helyzet, az gaz.
2023. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Akárhogy igyekszem, egyszerüen képtelen vagyok megfelelni a páromnak! A házimunka 100%at is örömmel ellátom, de az sem elég...
2023. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Emgem volt aki folyamatosan kritizált. Pl miért festem a hajam miert nem termeszetes.

Minek körömlakk.

Miert keresek keveset.

Én már akkor mondtam neki ha mindenben megfelelnék hidd ell akkor is lenn3 vekem vmi bajod..de proba cseresznye.

Átmentem neki szőke műkörmös stb stylbol egy barna fufrus laza vagány bőgatyás bőpuloveres csajba(passzos cuccokat is utálta), kezdtem már magam fiunak is hinni mert semmi nőciset nem lattam magamon, és mit ad isten akkor meg belekötött egy pici anyajegybe vagy pattanásba is. Ja meg karroert is csináltam és több lett a keresetem mint neki. Gratulálás vagy együtt örülés helyett meg elkezdte szívni a vérem hogy nem tudok semmit, biztos csak mákom volt.

Na itt engedtem el a párom(4 év és eljegyzés után)hogy húzzon akkor a francba.

Vissza műköröm szoknya, szőkítés. Es el lehet ballagni.

Nálam betelt a pohár.

2023. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

*Ja es utánam összejött egy tenyeres alpas szemüveges sminktelen egyszerű tehénnel.

Nem értem minek kínzott akkor engem 4 évig

2023. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem sok férfi ilyesmit akkor csinál, ha nem érzi elég jónak magát hozzád..


Tudom, eléggé kifordított logika, én viszont többször tapasztaltam már hasonlót.


Hosszútávon ez valóban csak megmérgez, kiszipolyoz.

2023. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!