Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Mind a kettőnkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Mind a kettőnknek van kapcsolata, kérdeztem tőle hogy ha annyira boldog a párjával akkor mért csalja meg, erre a válasza hogy annyira boldog vele mint én, Az én párommal. Akkor nem boldog a párjával ? Vagy mit jelent

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jo kérdés, de miért nem vettek véget a parkapcsoltanak és lesztek együtt?! Semmi értelme ennek, hogy a jelenlegi parjaitokat hülyének nézitek. Ők is megerdemelnek a boldogságot. Mondom ezt ig y, hogy voltam hasonló szituban de nekem 2 hétig ment ez a hazudozás, és rajottem nekem ez nem kell. Szakítani kell, és tovább lépni, nem ti lesztek az egyetlenek.
2023. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem,hogy ha ennyi idő van mással flörtölgetni akkor ezt az energiát miért nem a párotokba fektetitek.Ha meg nem boldog változtason,de ne liánozon.
2023. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mindkettő verziót, mármint miért nem a párotokkal hozzátok rendbe amit lehet, vagy akkor miért nem vagytok együtt.

Azért mert mégsem olyan rossz a kapcsolat, vagy féltek, hogy a két szék közül a padlón kötnétek ki? Ha volt merszetek flörtölni, szexelni, akkor miért nincs ahhoz, hogy végre döntsétek el valójában mit akartok? Érthetetlen az egész kalamajka.

2023. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Mármint veled csalja? Egyébként meg kérdezd meg tőe, mert mi honnan tudjuk :) Te panaszkodtál a párodra neki vagy mi az előzmény? Ha igen, akkor neki is vannak problémái. Egyébként mindenkinek vannak, tökéletes állandó boldogság nincs. És olyan is van, akinek csak folyton az újdonság, izgalom hiányzik bármilyen társ mellett.
2023. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 szakítottam vele volt szeretőm hosszú viszonyunk volt sok vitával hosszú lenne leírni, egy jó pár évig találkozgatunk én megszerettem.De Ö nem úgy érzem azért is szakitottam vele mert azt érzem hogy a barátnőjét szereti
2023. márc. 7. 13:45
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy szereti ha veled csalja hahó csak a farkát szereti!
2023. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#1 Nem ilyen egyszerű, gyerekeink vannak, ő gazdag én átlagos, korkülönbség, nem tehetjük meg, meg nem is éreztem azt hogy igazán szeretne mint én őt
2023. márc. 7. 13:49
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 És ha azt mondom hogy előbb voltam neki mint a barátnője, előtte volt neki egy másik is.én voltam végig meg
2023. márc. 7. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hány szeretője van?Hány évesek vagytok,mert olyan mintha most élnétek a tinikorszakot.Normális ember mérlegel és nem kockáztat csak ha nagyon muszáj.
2023. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Amikor megismertem akkor hunyt el a felesége, össze jött egy nővel 1évig voltak együtt de nem a szeretője volt hanem a barátnője, utána jött össze a mostani barátnőjével és mai nap együtt vannak
2023. márc. 7. 14:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!