Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki nem hisz a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
Eddig 4 kapcsolatom volt 28 év alatt és mindegyik ezért ment tönkre...jött a semmiből egy fiú és hirtelen olyan jóba lettek hogy elkezdtek a hátam mögött "randizgatni" kettesben. Nekem kellene megváltozni? vagy csak rossz lányt választottam? Már teljesen tanácstalan vagyok. Én ha kapcsolatba vagyok nem megyek más lánnyal találkozni kettesbe mert egyből lelkiismeret furdalásom van tőle és úgy érzem megbántom vele a páromat. Létezik ilyen lány aki hasonlóképpen gondolkodik mint én?
2023. márc. 8. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebbe a kérdésbe azért elég melyen bele lehet menni...

Benne van az is hogy veled van a baj, és egyszerűen nem tudsz olyan barátságot vagy partneri kapcsolatot nyújtani ami kielégít egy másik embert, ezért elkezd beszélgetni mással És nála keresi azt, amit te nem tudsz megadni.

De ennyiből nyilván nem lehet megállapítani mert az is lehet hogy rossz minta alapján választasz lányt (ami ugye nem tudatos) .


A fiú lány barátság az meg azért eléggé bonyolult dolog. Azért ilyen légből kapott fiú lány barátságok, aminek semmi múltja meg alapja az azért elég érdekes, nem barátságnak nevezném. Nekem vannak olyan fiú barátaim akik tényleg csak barátok, de őket már több mint öt éve ismerem, van akit több mint 20 éve. Na az barátság.

2023. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan, ne add fel.
2023. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van.
2023. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát én mar úgy érzem sose fogom megtalálni a hozzám illő párt
2023. márc. 8. 14:23
 5/25 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon szinte csak ilyenek vannak.
2023. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Csak nők és meleg fiúk között van igazi barátság.
2023. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, mit nyavúkolsz? 28 éves vagy, nem 78.

Mit jössz össze, vagy maradsz olyan lányokkal, akiknek többet érnek a barátok, új haverok mint te?

Képzeld mindegy, hogy barátok vagy sem, ha el akar hagyni úgyis megteszi, lehet az full idegen személy, akivel megcsal és otthagy.

Nem kell a barátságra fogni semmit. Olyanokkal ismerkedj, akik nem másznak ágyból ágyba, normálisak, ilyen egyszerű.

2023. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
2023. márc. 8. 14:29
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, te kontrollmániás vagy.


Az, hogy lelkiismeret furdallásod van, ha egy ellenkező neművel találkozol kettesben az azt jelenti, hogy amúgy alapnak veszed, hogy ez csak romantikus/szexuális tartalmú lehet.

Azaz azért dobtad a nődet - aki nem csalt meg téged - mert te a helyében megcsaltad volna magadat.


Menj el pszichológushoz és építsd le ezt a kontrollmániát. Ez egy nagyon toxikus jellemvonás. Nem véletlen, hogy a tiltó uralkodásoddal hazugságra kényszerítetted a párodat. A tiltásnak kb mindig hazugság az eredménye.

2023. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező attól, hogy te nem hiszel a nő és férfi közti barátságban attól még létezik.

Olyan is van, hogy idővel egymásba szeretnek, vagy csak szexelnek, mert a kémia működik, de bizony létezik barátság mindenféle nem oda való érzések nélkül is.


És azt sem érted, hogy te nem parancsolhatod meg senkinek, hogy mit tegyen. Te eldontotted, hogy külföldre mész. Megparancsolta neked, hogy egy nővel, egy kolleginával szoba se állj? Mondta, hogy szakít veled ha külföldre mész, adott ultimátumot neked? Ha nem, akkor mit vagy felháborodva? Kimentél tekintet nélkül rá, egyedül maradt!!! Azt hitted, hogy ha te önző voltál ő nem lesz az? Elszámoltad magad, esze volt, hogy nem hallgatott rád, neked is, mert végre nyugodtan van nélküled.

Win-win szituáció, mit akarsz még? :))))

2023. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!