Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy férfi kezdeményez ( fizikálisan is hozzáér egy nőhöz) akkor mindenki tapsol neki, hogy mekkora jó pasi, de közben ugyanerről a nőről meg azt mondják, hogy nem lehet komolyan venni, nem húzza meg a határokat stb?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy egy nő miért nem mehet el idáig, hogy hagyja, hogy ilyen történjen? Miért gondolja mindenki egyből azt, hogy bárki lefeküdhet vele? Nem lehet, hogy ő is csak élvezi a férfi közeledését? Ha egy pasi ilyet csinál senki sem mondja, hogy az érintett nő nem fog vele hosszabbtávra tervezni, de fordított esetben az első gondolat mindenkiben az, hogy az adott nő csak egy dugásra jó. Ezt ti is így gondoljátok? Ha igen miért?

2023. márc. 12. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ez nincs így. Legalábbis én nem tapsolok férfiaknak, akik nőket fogdosnak, pláne ha engem.
2023. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Aki csak úgy idegennel szemben viselkedik így, az teljesen mindegy, hogy férfi-e vagy nő, mindkét esetben rossz, helytelen és törvénytelen.


Kapcsolatban pedig sajnos nemi beidegződés és elvárás, hogy a férfinek "kell" kezdeményeznie, legalábbis első alkalommal. Ha nem teszi, általában sértő jelzőket kap még a barátnőjétől is (nyápic, tesze-tosza stb.) és gyors szakítás következik, "én nem vesztegetem az időmet egy ilyen lúzerrel!". Kivételek természetesen akadnak, most az úgynevezett "nagy többség", akikre fentebb utaltam.

2023. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!