Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik jómódúak és sikeresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik jómódúak és sikeresek, adott esetben hogy vonzódnak kevésbé sikeres és gazdag férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a szabály, de kivételként előfordul hogy boldog párkapcsolatban élnek olyan férfival aki mondjuk hozzájuk képest több fokozattal is "alacsonyabb szinten" van.

#nők #egzisztencia #szerelemv
2023. márc. 25. 22:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Én ilyen párosításokat ismerek:


Vezető multinál, millió feletti havi bevétel, több lakása kiadva, kertes házban él-nála sokkal gazagabb, még magasabb pozícióban dolgozó férfivel élt együtt, elváltak, azóta egyedül van, nem keres párt, jól elvan egyedül.


Fogorvos-fogorvos(közös magán praxissal)


Fogorvos-plasztikai sebész


Háziorvos-sikeres vállalkozó


Olyat nem ismerek, aki ilyen jómódú, sikeres, presztizs munkát végez és egy árufeltöltővel vagy segédmunkással lenne.Soha nem hallottam még ilyenről.Olyanról viszont igen, hogy inkább meghal egyedül, minthogy egy átlag emberrel összeálljon.

2023. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párt sokat ismerek, ahol a nő/feleség keres többet, de a férfi nem "kategóriákkal" rosszabb, hanem mindketten diplomások. Pl. mérnök férj, gazdasági vezető feleség többet keres, és hasonlók. Olyan nincs a környezetemben, hogy pl. fogorvos nő és árufeltöltő férfi.
2023. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

# 1


de végülis az emberek ezt elismerik és támogatják hogy "inkább haljon meg egyedül" mintsem egy hulladék átlagemberrel jöjjön össze nem?

2023. márc. 25. 22:56
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nyilván. Senki sem önmaga ellensége, hogy hulladék emberrel jöjjön össze.
2023. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
#3 Nem igazán értem mi köze van hozzá másoknak, esetleg neked, hogy ki hogyan él.Mindenki úgy él, ahogy akar, amíg ezzel másoknak nem árt.Nem is értem hogy gondolod ezt??Hogy a sikeres, egyedülálló nők életébe erőszakosan pofázzon bele a környezete és kényszerítse rá, hogy már pedig akkor is éljen együtt egy gyártósori operátorral?Ettől milyen eredményt várnál?
2023. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

# 5


én pont hogy nem támogatom hogy összejöjjön hulladék emberekkel.

2023. márc. 25. 23:07
 7/31 anonim ***** válasza:
#6 Értem.Úgy láttam, hogy olyan cinikusan fogalmaztál, akkor tévedtem.Nem lényeg momdjuk, mert tényleg nincs jogunk mások döntéseibe beleszólni.Ha egyedül van valaki, akkor egyedül van.Ha kell neki pár, akkor is olyat választ, amilyen megfelel neki.
2023. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

3# így van nagyjából. Azért nagyjából, mert a szingliség nem a magányosság szinonimája. Vannak barátaim, akikkel bármit meg tudok beszélni, van, aki megmasszírozza a nyakam, ha szexpartner kell, egy perc alatt találok a top 10-böl, a házvezetönöm finom vacsorával, tisztasággal vár. Ha így vesszük, inkább "halok meg egyedül", mint hogy összejöjjek egy hulladékkal. Mi okom lenne rá? Sem érzelmi, sem szexuális hiányom nincs, kösz. Egy igazán szuper /kívül-belül/ férfit esetleg befogadnék az életembe.


49/N

2023. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

# 8


akkor az egy hazugság hogy a 40-es 50-es nőknek nem jut szex.


Ez úgy van inkább hogy minél csóróbb valaki annál kevésbé jut neki bármi, akár szex, akár egyéb lehetőségek.

2023. márc. 25. 23:23
 10/31 A kérdező kommentje:

# 8


de hát nagyon sok igazán szuper kívül-belül férfi van nem?


vagy igaz hogy aki ilyen annak meg a huszonéves kis idióta csajok kellenek?

2023. márc. 25. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!