Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mièrt nem bìrja elvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mièrt nem bìrja elviselni, ha nem kell az àltala kinèzett fèrfinek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam magamon, hogy amikor kinèzett magànak egy nő akkor ùgy gondolta, hogy ez azt jelenti, hogy èn azonnal bele fogok zùgni ès együtt leszünk mert ő kinèzett engem.


De mivel nekem nem tetszett a làny ezèrt vagy ignoràltam vagy csak egy haveri viszonyt tartottam fent.


Amikor nekem tetszett valaki aki hùzta az agyamat hònapokig csak, hogy az egòjàt erősìtse persze, h ideges voltam. Nők rèszèről mindig az volt a vàlasz, hogy fogadd el , lèpj tùl.


Mikor èn nem akarok semmit attòl a nőtől aki kinèzett engem akkor a nők fel vannak hàborodva ès nagyon sokszor bosszùt akarnak àllni.


Egyből azt mondjàk, hogy meleg vagyok.


Főleg munkahelyen èrzem, hogy minden àron keresztbe akar nekem tenni, sèrtődött fej , cinikus beszòlàsok, sugdolòzàs, erőltetett nevetès..


Annyira gyerekes..


Ès nem a 18 èves korosztàlyròl beszèlek hanem 25 - 40.



Szòval egy nő mièrt gondolja ùgy, hogy ha ő ki nèz egy pasit magànak akkor annak a pasinak kutya kötelessège őt szòrakoztatni, nevettetni ès a tenyerèn hordozni ès ha nem akkor jön a bosszù.


Miközben ha engem ver àt egy nő akkor màst sem hallok, hogy nem szabad bosszùt àllni...


Mièrt van ez az erőszakossàg a nőkben?



#nők #Gyerekes viselkedès
2023. márc. 27. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert az, hogy továbblépjenek vagy az, hogy felfogják miről is van szó, meghaladja az értelmi képességeiket.

Buták akik ráadásul emellé még erőszakosak is. Az ilyeneket én is ejteném.

N/28

2023. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez eddig hány nő volt?
2023. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes nők buknak rád.
2023. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahol ebben az a jó, hogy kibuknak az érdekpiták;)

Amelyik normális, az úgy is viselkedik utána, nem hisztizik-szaporítja gyűlölködő ráncait:DDD

2023. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es Most hìrtelen 4 ilyen eset ugrik be. Mindegyik munkahelyen törtènt.


Ebből 2 orvosi eset volt. De komolyan azt gondolom ròluk, hogy nekik orvoshoz kène menniük.

De ez a tipus magànak is hazudik.



A màsik kettő enyhèbb volt, de az ő fejükön làttad azt a sèrtődèst ès nèha pròbàltak belèm kötni.


Ezek nem egy időben törtèntek .



Ìgy aztàn egy ovosnak sem vallanà be, hogy baj van.

2023. márc. 27. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nemrég volt velem is ilyen, a "hölgy" teljesen azt hitte hogy ő majd csak úgy simán fölszed engem aztán mikor nem is bunkó stílusban de hárítottam a közeledését egyórás bőgés meg hisztizés lett a végeredmény. Mi lett volna hogy ha elmondom azt is hogy mit gondolok róla? Hogy egy magát hercegnőnek képzelő, éretlen, buta, alkoholista,beteg agyú,semmirevaló r!bancnak tartom őt azok alapján amit eddig tudok róla és bár abszolút nem néz ki rosszul de én egy ilyen jellemvonásokkal rendelkező nővel akkor sem jönnék össze ha életem végéig csak vele lennék összezárva egy lakatlan szigeten,inkább verném a f@$zom őt pedig megfőzném vacsorának.
2023. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Egy férfi mièrt nem bìrja elviselni, ha nem kell az àltala kinèzett nőnek?

Meg is lehet ám fordítani a kérdésedet. Engem pl mindenféle ku.vanak, szuz.urvanak, hulyeleánynak, stb. kiáltanak ki azok a "férfiak", akiknek nemet mondok, mert egyszerűen nem tetszik sem emberileg, sem máshogy egyikük sem. És nem alaptalanul nem tetszenek, sok esetben még én próbálom megismerni őket, de mindig kiderül, hogy valami nem okés velük... (A bosszúhadjáratukat látva és tapasztalva meg aztán pláne nincsen velük minden rendben.)


6-os, az információid személyes tapasztaláson alapszanak vagy csupán mendemondák után vontad le a kovetkezteteseidet erről a szóban forgó nőről? Mert nem mindegy, ugye...

2023. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Volt "szerencsém" néhány év alatt megismerni ezt a bizonyos nőt mert egy munkahelyen dolgoztunk. A mendemondáknak nyilván nem hiszek, a saját szememnek, tapasztalataimnak viszont igen.
2023. márc. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7#-es Miért olyan nehèz elhinni, hogy vannak ilyen nők? Mièrt kell kontràzni?



Èn 13 èvig nőkkel dolgoztam nap mint nap...

2023. márc. 28. 08:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor èn nem akarok semmit attòl a nőtől aki kinèzett engem akkor a nők fel vannak hàborodva ès nagyon sokszor bosszùt akarnak àllni."


Valószínűleg nem ezen vannak felháborodva...

Én legalábbis ezt nem tudom elképzelni, és sosem láttam ilyet.


Olyat viszont láttam és olvastam is, hogy a férfi azt gondolta, ő csak a kapcsolatot utasította vissza, azonban ez nem volt így. Ugyanis nőiségében és emberileg is megalázta a nőt, aki szeretettel közeledett felé.


Egyébként miket csinálnak ezek a nők, amikből azt szűröd le, hogy kapcsolatot akarnak veled?

febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!