Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatkérésre miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatkérésre miért nem lehet válaszolni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja udvarolni kezdett egy férfi(35 éves). 2hét eltelt és mindig napokra eltűnt. Én kerestem, akkor csevegtünk, ő ritkán írt. Sokszor már csak annyit sok a dolga, majd ír. Egyszer elborult az agyam, nagyon türelmes voltam, de kiosztottam. Nem durván. Utána én hülye, mivel bele voltam zúgva bocsánatot kértem. (Utólag bánom). Csak annyit írt sok a dolga majd ír. Tudom ez lekoptató szöveg, de miért nem lehetett volna legalább annyit írnia hogy oké vagy vmi más? Már egy hete nem írt, én sem neki. Kiábrándultam, de szörnyen fáj ahogy viselkedett, hiszen udvarolt nekem, aztán sunyiban lekoptatott. Rosszul érzem magam miatta.

2023. márc. 31. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű szerintem, hogy más nőkkel is ismerkedik. Talán lekötötte a figyelmét valaki más, akit érdekesebbnek talált...


Én most tartok ott, hogy tényleg nem érdemes "szerelmes"-nek lenni. Így is úgy is jön valamiféle kiábrándulás.


Édesanyám elhalálozása után kb. 3, 3 és fél évvel "romantikáztam" Valakivel. Nem igazán érzem, hogy tartósan hűséges lenne. Kissé rejtve vannak előttem bizonyos dolgok...


Szerintem ne lángoljon annyira a szíved érte! Tudom, hogy könnyű mondani kívülről, de elég gyakran csak sima élettapasztalataink vannak. Még ha fáj is, ez a valóság.

2023. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán találkoztál Te ezzel az emberrel?
2023. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es.


Igen, találkoztunk.

2023. márc. 31. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Van valakije. Ez annyira biztos, mint ahogy most éppen ülök.

N

2023. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy van-e valakije vagy sincs, a lényeg az, hogy egyáltalán nem voltál neki fontos. Innentől kezdve pedig teljesen felesleges azon morfondírozni, hogy miért viselkedik úgy, ahogy. Egyértelmű a válasz: nem érdekled.


Tudom, fáj, de majd elmúlik. Tapasztalatnak elteszed és éled tovább az életed, ahogyan mindenki.

2023. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző ma már a felelősségvállalás.
2023. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!