Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi frusztrált, bunkó férfi?

Figyelt kérdés
Nem lehet kiírni egy kérdést nőként, legyen szó bármiről, jönnek a delikvensek beszólni. Miért élvezik ezt? Miért nem tudnak magukkal törődni és egy nőt keríteni? Mondjuk elgondolkodtató, hogy ezek miért nem találnak senkit.

2023. ápr. 11. 19:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20. Álljunk meg egy pillanatra. Most nők, vagy szép lányok? Mert nem mindegy.
2023. ápr. 11. 20:35
 22/26 A kérdező kommentje:
15. Akkor esetleg kifejted? Epekedve várom! :)
2023. ápr. 11. 20:36
 23/26 anonim ***** válasza:
42%
22 nem,nemfogom kifejteni. Hogy miért nem? Azért mert beindulna az Incelezős fröcsögés egyből , és màr őszintén szólva ehhez nincs kedvem
2023. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23. Nem adsz magadnak esélyt hogy más képet alkossanak rólad.



Én sem voltam erős ember, amíg rá nem jöttem hogy miért vagyok gyenge. Esetleg privátban kifejted? Mert tényleg érdekelne.


De mielőtt jönnek a sztereótípiák: Sosem jártam Chaddel. :)

2023. ápr. 11. 20:45
 25/26 NTBS ***** válasza:
77%

A sok visszautasítás miatt.

Nehéz ezt folyamatosan elfogadni.

2023. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25. Önismeret, önfejlesztés?


A frusztráció eléggé rossz dolog, taszítja a nőket.

2023. ápr. 15. 00:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!