Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a barátom lány ismerősére?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy én alapból is elég féltékeny vagyok, meg az önbizalmam is a béka segge alatt van, nem tudom, hogy egyáltalán van-e mód a féltékenységet legyőzni..

A lényeg, hogy mielőtt összejöttünk a barátommal megismerkedett egy csajjal, akivel csak haverok voltak, de Szigeten egy sátorban aludtak, majdnem volt valami, aztán mégse 4nap alatt! szal lehetett volna, de nem csináltak semmit. Ez az előtt volt mielőtt összejöttünk, nem csalt meg vagy iylesmi.

De olyan idegesítő, h a csaj közel lakik hozzám és időnként összefutok vele, meghát tényleg nagyon szép és mindig az van bennem ilyenkor, h én nem vagyok ilyen stb.. mentalitásra is olyan, mint a barátom, nagydumás és ez is zavar, h én meg nem vagyok ilyen (pedig nem vagyok csúnya..) Az is zavar, hogy pl. iwiw-en fenn van az ismerősei között vagy, h msn-en beszélnek időnként, szal nálam ez a féltékenység kész agybaj, néha arra gondolok, h nem kéne senki akkor elmúlna ez a féltékenykedés dolog.


2008. dec. 29. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dinka vagy!!!


Én ugyanezt végigéltem csak a msáik oldalról..

Volt egy nagyon jó fiú barátom, amikoris megismerkedett egy hisztis féltékeny spinével..

addig spontán moizba jártunk, dumcsiztunk tényleg semmi nem történt. A csaj féltékenykedése miatt már csak titokban találkoztunk és a bige pont azt érte el amit nem akart volna, hogy egymás karjába sodort minket , nem is egyszer ... ő ugyan nem tud róla .... de majdnem az egész kapcsolatuk tönkrement...


Már vége de akkor is..


Minnél jobban korlátozod és lázadsz annál jobban egymás mellé sodrod őket és a végén még te húzhatod a rövidebbet

2008. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Akaszd föl magad :P
2008. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ők úgy nem haverkodnak, meg nem mennek el sehova, csak ilyen ismerősök, akik a városban véletlenül futnak csak össze max.. Ezért is tiszta agybaj, h hogyan lehetek féltékeny ilyesmire.. :) Őszintén eddig nem is voltam féltékeny a csajra, csak miután tudom, h kb. 20 méterre lakik tőlem kissé zavar..
2008. dec. 29. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg dinka vagy. Hagyd abba, vagy tönkreteszed magad és a srácot.
2008. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanez van, vagyis hát hasonló. a barátom ugyanis az egyik barátnőmmel van nagyon jóba. én meg féltékeny vagyok, mert még régebben, amikor csak egyszer találkoztak úgy, hogy velem volt a lány, akkor mondta nekem utána, hogy tetszik neki. most azóta már találkoztak titokban is, utólag vallotta be, de ez amiatt van, hogy féltékeny vagyok, és hisztiztem. próbáld azt tenni, amit én. lehetsz féltékeny, valószínűleg az is maradsz, nem lehet azt olyan könnyen legyőzni, de ezt neki ne mutasd.
2008. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd én mindi azt mondtam a pasijaimnak, hogy mindenki akkor megy el amikor akar.. Ha vki el akar majd hagyni, az úgyis elfog egy idő után. A féltékenykedéssel csak egyet érsz el, hogy megsürgeted a folyamatot..
2008. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sztm a féltékenység nem szűnik meg teljesen, max csillapodni fog..(általában) Ő közös jövőt tervez velem, meg én is nagyon örülök ennek, csakhát ez a hülye féltékenykedés ne lenne bennem.
2008. dec. 29. 22:39
 8/11 anonim válasza:

hello, szerintem a féltékenység az egy természetes dolog... de inkább embere válogatja, hogy ki mennyire féltékeny... de tisztázzunk egy dolgot, Mit jelent az, hogy féltékenység? és legyözhetö? nos, szerintem egyszerü a válasz és legyözhetö, bár "nem tünik az el"... a féltékenység önmagában annyit jelent, hogy kevesebbnek érzed magad a másiknál, ha ezzel szemben állsz, akkor (csak példának mondom), próbáld magadnak azt bemesélni, hogy nem vagy kevesebb a másiknál, de ezt úgymond mérsékelten...


remélem segítettem.


nálam bejött ez a dolog... remélem nálad is bejön...:)

BUÉK! :)

2009. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! :)


Boldog Új Évet mindenkinek!

2009. jan. 1. 14:54
 10/11 anonim ***** válasza:
én is az ellenkező oldalról éltem át egy ilyen esetet. ha a barátod látja, hogy bízol benne, és nem féltékenykedsz, még jobban fog szeretni és tisztelni. Amúgy ajánlom, hogy te is szerezz be egy fiúbarátot, aki csak haver, de tényleg! Jóban és rosszban egyaránt. vagy ismerd meg a csajt, szervezzetek 3asban programokat. Mozi, séta ilyesmi.
2009. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!