Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatnál a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatnál a nőknél imponál, plusz pont ha tudja hogy a férfinak több ilyen partnere is van?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ilyen helyzetbe fogok kerülni, aztán csak gondolkodtam rajta.


Alapvetően gondolom senki sem kíváncsi erre, de érdekelne hogy kifejezetten titkolni kéne vagy lehet az ember teljesen nyílt ilyen téren.


Alkalmi kapcsolat esetén is szeretné a nő magáénak tudni a férfit, és féltékeny lehet még ilyen helyzetben is?

Vagy úgy jön le hogy "hú, milyen faxa csávó hogy háremet tart", versenyeznem kell a figyelméért?


2023. máj. 21. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan pasival nem feküdnék le, de ez csak én vagyok. Egyáltalán nem imponáló, hogy mellettem másokkal is összefeküdne, na de tegyük fel l, hogy nem okoz gondot, hogy másokkal is összefekszik:

Védekezés mindenegyes alkalommal és nekem is lenne/lennének rajta kívül, úgyhogy egyáltalán nem zavarna, tetszene, nem versenyeznék, hogy én legyek a befutó.

2023. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokmindenben inkább hátrány. Óvszer nélkül még az elején se tehetné be, hozzám se érhetne a f.rkával, nem is oráloznék, meg ne is nyaljon, meg nem is kéne szenvedély nélkül.
2023. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
28%
Reklàmozni nem szabad, de a megszerzett taapsztalatot kamatoztatni kell. Ilyen ez, Bratte.
2023. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szóba sem állnék olyannal, akinek több partnere van, az pedig kizárt, hogy versenyezzek a figyelméért.

Ha már verseny, akkor versenyezzen ő az én figyelmemért.

2023. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Versenyezzen a halál. Nem vagyok naív, a legtöbben párhuzamosan több nővel vannak, vagy legalábbis nem vetik meg, ha becsúszik 1-1 kaland. Nőként is lehet néha több férfi a kalapban, ha nem párkapcsolat, akkor nem lehet hűséget elvárni. Fasza csávó akkor lesz, ha jó az ágyban, a többit tartsa meg magának.
2023. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aki alkalmi szexnél nem használ óvszert az közveszélyes őrült... de sajnos túl sok példát ismerek.
2023. máj. 21. 11:28
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Gusztustalan es hatrany, egybol tiltanalak.
2023. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alja hímr.banc.
2023. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8: Csak olyan szabályok szerint kezdtem el én játszani ahogy a nők is, és amire igény van ;)


És mindig a nő mond igent...

2023. máj. 21. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Miért, téged érdekel hogya csajt melletted még hányan dugják alkalmiban?..


Na ugye…

2023. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!