Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes a barátom a megbocsátásra?

Figyelt kérdés
Volt egy vitánk. Mindig azt hozza fel, hogy én hogyan viselkedtem. Mondtam neki, hogy ne haragudj és Te hogyan viselkedtél? A Te viselkedésed és grimaszolásod generálta az enyémet. Én jeleztem Neki, hogy tudom nem így kellett volna reagálnom, amiért elnézést is kérek, viszont úgy gondolom, hogy mindketten hibásak voltunk a dologban, nem kellene rám fogni, hogy ez csak az én hibám. Én már rég megbocsátottam a dolgot, magam is bocsánatot kértem, de Ő viszont képtelen a megbocsátásra. Azt mondta, hogy szakítsunk. Miért nem képes arra, hogy belássa, mindenhez két ember kell, egy konfliktushoz is és hogy nem kellene csak engem okolni és talán időnként Ő is magába nézhetne? Most nagyon úgy tűnik, hogy, amint lett egy vita, Ő rám fogja az egészet és azonnal elmenekül, az első ilyen után. Számomra ez nagyon elgondolkodtató és kicsit önzőnek, énközpontúnak is gondolom ezt a hozzáállást.

2023. máj. 29. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy szakítsunk."


Én is azt "mondom", hogy szakítsatok.

2023. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Képes rá, csak nem erdekled, már nem szeret.
2023. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar megbocsátani, szakítani akar és ez a balhé most jól jött, hogy ő hagyhassa el áldozatként a kapcsolatot.
2023. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk jó lenne tudni, hogy miről szólt a vita, mire grimaszolt és miért akadtál ki... TALÁN(!) olyan dolgot vágtál hozzá, vagy mondtál mérgedben, ami tényleg nehezen, vagy egyszerűen nem emészthető meg. Kiábrándult belőled, csalódott és nem akar megbocsájtani (szíve joga egyébként különösen, hogyha a te oldaladon rezeg inkább a léc.) El kell engedni. Hagyj menjen. Nem lehet ráerőltetni semmire.
2023. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon kevesen képesek belátásra.

Nekem az exem még le is tagadja amiket mondott. Gázlángol.

Azt is letagadja hogy nőzött mellettem.

Nem vállalják a maguk részét csak a másik a hibás mindog. Miközben a másik reakciói lépései csak okozat a gyökérkedéseikre.


Az ilyenek azok akik bizonyítékok ellenére is hazudnak. Kár a gőzért.

2023. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akar. Engedd el.
2023. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha ezt ide leírom, kinevettek. Igazából most 2 hetet külföldön volt dolgozni és hát párszor online folytattunk szexuális tevékenységet. Viszont egyik nap valamiért azt találta ki, hogy látja rajtam, hogy én nem akarom. Kb 5x mondtam neki, hogy nem igaz és elmosolyodtam. Erre azt mondta, hogy látja, hogy nem akarom és hogy ki is nevettem őt. 🙄 Aztán elkezdett velem grimaszolni meg ez a tipikus gyerekes sértődött játszma. Mondtam neki, hogy ebből elég és az sokkal nagyobb bűn, hogy nem hiszed el, amit mondok és ilyeneket találsz ki és egyszerűen letettem a telefont. Hívott többször is, de nem vettem fel, írtam neki, hogy ne most beszéljük meg, mert mára ez elég volt. Ezen, hogy emiatt letettem a telefont is nagyon berágott! De ez az egész ügy olyan gyerekes! Vagy nem tudom. Ilyenkor óvoda
2023. máj. 29. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismer téged, vagy valamiféle testbeszéd, mimika által úgy gondolta, hogy nincs hozzá kedved, ráerőltet.

(Mondjuk a nemiszerv árulkodó, ha webcam sex ment)

Te meg megsértődtél, aztán ő is rád. Szerintem éretlen, önbizalomhiányos, nem bízik benned és mint írtam nem ismer.

Mivel komplexusos és infantilis rád fogja, nem tart önkritikát, túl büszke így nem is fogsz megbocsájtást elnyerni úgymond.

Nyugodtan lapátra teheted, vagy közös megegyezéssel vessetek végett a kapcsolatnak.

2023. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Akkor miért neki kéne megbocsájtani?
2023. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert Ő úgy gondolja, hogy bűnt követtem el azzal, ahogy viselkedtem és amiért letettem a telefont egy szó nélkül, aztán nem vettem fel. Azt mondta, hogy nagyot csalódott a viselkedésemben és Ő egy nagyon büszke ember....
2023. máj. 29. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!