Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért csak örüljek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért csak örüljek, hogy ha van párom?

Figyelt kérdés
Egy rossz kapcsolatban vagyok, amiben a barátom teljesen leépítette az önbizalmam. Még a családom szerint is örüljek, hogy ha valaki egyáltalán szóba állt velem, mert ha szakítanánk tuti nem lenne senkim. Bár amúgy én is tudom magamról mennyire keveset érek, és sose volt olyan, hogy én elégedett lettem volna magammal. Sőt még anyám is mondja, hogy én hiába szépítkezem, meg csínosítom magam, még se érek vele semmit, mert nem a szépségtől függ az, hogy valaki férjhez megy, vagy nem.
2023. jún. 6. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak örülj.


.....


Tegyél magadért, dolgozz magadon, a fikázókat meg építsd le az életedből.

2023. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Lépj ki a kapcsolatból, vagy keress egy szeretőt, aki kellő önbizalmat ad.
2023. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megszabadulnék anyádtól és a pasidtól is a helyedben, elmennék pszichológushoz, felépíteném az életem, önbizalmam növelném tanulás, sport által is és aztán ismerkednék.
2023. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy se ismerkedne velem senki, örülhetek ha egyáltalán a barátom szóba állt velem, mert előtte is voltak kapcsolataim, amikben persze engem hagytak ott, nyilván mert semmit sem érek.
2023. jún. 6. 20:40
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen negatív gondolkodással és lehúzó környezettel körülvéve tényleg örülj ,hogy van valakid. Ezt nem sok ember viseli el.
2023. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De miért lenne pozitív? Életem 28 éve alatt semmilyen sikerélményem nem volt, és nem csak párkapcsolatban, hanem úgy semmiben.
2023. jún. 6. 20:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Férjnél vagyok (de minek), gyerekeim is vannak, bár szar anya vagyok a "kedvesem" szerint, anyám meg mindent is jobban akarna tudni gyereknevelés terén, a saját hibáit akarná most az én gyerekeimen korrigálni.


Én megértelek, ugyanezt a negatív szart érzem, mint te....

2023. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem volt mert abban hiszel, hogy 0 vagy és úgyis vonzod be a 0-t. Nem is teszel érte semmit hogy jobb legyen.

Ahhoz hogy okosabb, sikeresebb légy ahhoz oda kell magad tenni rendesen. Nem a sült galambot várni vagy ledegradálni magad.

Épp az, hogy erőt, motivációt kellene, hogy adjon, hogy más hogyan beszél rólad, hogy csak azért is megmutatom, hogy tévedtek. Te nem azt teszed, te elhiszed a sok sületlenséget.

2023. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolkodással tényleg ne csodálkozz. De anyád is megéri a pénzét, az ilyet feltudnám pofozni, de ugy istenigazából! Ő biztos tökéletes (rohadtul nem) hogy téged ennyire nullává tett!

Tényleg megkellene vele is szakitanod a kapcsolatot, vagy legalább minimumra venni, elmenned egy pszichológushoz, és felépiteni önmagadat.


Egy lánynál nincs is olyan hogy annyira ronda legyen hogy senkinek ne kelljen. Te meg ahogy írod adsz is magadra. De itt egyértelműen anyád a hibás, ha nem szépségkiralynőt szül, akkor sem szabad degradálni. Mindenkiből lehet szebbet kihozni; frizura, kis smink, fogyás vagy épp hízás, új ruhák, új stílus.

És olyan sincs hogy nem érsz semmit! Biztos van valami ami érdekel, amibe bele tudsz mélyedni, amihez van érzéked. Ez lehet bármi.


Szóval szabadulj meg a mérgező emberektől, és keresd meg önmagad, mert így te is nagyon mérgező vagy ezzel az önsajnálatoddal! Mutasd meg az embereknek, hogy te is igenis jó vagy, szép vagy!

És tényleg keress egy pszichológust.

2023. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne engedd hogy bárki lehuzzon!
2023. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!